KON-BET. Pomogli zbudować nie tylko Konin

IS_jpeg (243)

Konińska Wytwórnia Prefabrykatów KON-BET Sp. z o.o. działa na rynku producentów budowlanych od kwietnia 1995 roku, jako spadkobierca tradycji Konińskiej Fabryki Domów założonej w 1978 roku. Spółka zajmuje się produkcją gotowych prefabrykatów żelbetowych stosowanych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym oraz drogowym.

Dodatkowo realizuje wszelkiego rodzaju elementy betonowe na zamówienie. Na szeroką skalę zajmuje się produkcją betonu towarowego. Posiadane przez KON-BET dwa w pełni zautomatyzowane i skomputeryzowane węzły o dużej wydajności pozwalają na bardzo precyzyjne dozowanie składników. Używając do produkcji kruszyw o wysokiej jakości i domieszek modyfikujących właściwości betonu, przedsiębiorstwo jest w stanie wyprodukować każdą mieszankę betonową. Spółka oferuje beton towarowy od klasy C8/10 do klasy C55/67 oraz podsypki cementowo-piaskowe.

Firma posiada również w swej ofercie kostkę brukową.

KON-BET Sp. z o.o. wykonuje między innymi płyty stropowe kanałowe, elementy klatek schodowych, płyty dachowe (korytkowe i panwiowe), bloczki, krawężniki i obrzeża, nadproża okienne i drzwiowe, garaże prefabrykowane, ściany wewnętrzne, elementy konstrukcji szkieletowych (słupy, rygle), płyty drogowe i JOMB, zbiorniki szczelne (szamba), studnie kanalizacyjne, murki oporowe, przepusty skrzynkowe. Cała produkcja betonu odbywa się pod nadzorem laboratorium, które stale czuwa nad jakością produkowanych wyrobów betonowych i betonu towarowego.

W 2009 roku spółka zakupiła nowoczesną linię technologiczną „Spiroll” do produkcji płyt stropowych kanałowych sprężonych. Jest to wyrób bardzo zaawansowany pod względem technologicznym, bowiem rozpiętość płyt może dochodzić nawet do 15 m. Dodatkowym atutem tych produktów jest bardziej konkurencyjna cena niż zwykłych stropów kanałowych.

is_obraz-014

Picture 1 of 6

Firma posiada w asortymencie stropy sprężone o wysokościach 15 cm, 20 cm, 26,5 cm oraz 32 cm.

Głównym celem firmy jest pełne zadowolenie klienta oraz ciągłe doskonalenie infrastruktury przedsiębiorstwa i zasobów ludzkich. Realizacja tych celów zapewniona jest poprzez osobisty wkład pracowników w obszarze wykonywanych obowiązków, jak i nadzór kierownictwa nad prawidłowością wykonywanych prac. Posiadane środki techniczne gwarantują produkcję wyrobów betonowych o powtarzalnych parametrach technicznych.

Zapraszamy do zakupów!!!

Konińska Wytwórnia Prefabrykatów Kon-Bet Sp. z o.o. Adres: ul. Zakładowa 7b,62-510 Konin; tel. 63 243 71 80, faks 63 245 47 01

www.kon-bet.com.pl; kon-bet@kon-bet.com.pl

(artykuł promocyjny)