STARE MIASTO. Warsztaty z kreowania wizerunku

SONY DSC

30 października w Bibliotece Publicznej Gminy Stare Miasto im. prof. Joanny Papuzińskiej zapanował styl i wyszukany smak. Wszystko za sprawą Dominiki Zaborowskiej – doradcy wizerunku, trenerki, certyfikowanego coacha International Coaching Community, autorki ponad siedemdziesięciu publikacji oraz niezliczonych programów szkoleniowych. Na co dzień prowadzi szkolenia zawodowe dla stylistów, kolorystów oraz doradców wizerunku, organizuje warsztaty lifestylowe oraz współpracuje z projektantami, z telewizją (TVP i TVN), udziela porad i konsultacji prasowych.

Z pasją i charyzmą poprowadziła 8-godzinne warsztaty z zakresu kreowania wizerunku osobistego, sztuki kupowania ubrań z głową oraz zabawy z tym, co każdy już ma w swojej szafie. Podczas seminarium uczestniczki pracowały ze skryptem szkoleniowym i wykonywały ćwiczenia, które pomogą im w pracy nad osobistym stylem. Księgozbiór Biblioteki powiększył się o dwa nowe tytuły: „Kreowanie wizerunku. Część I – kolor” oraz „Kreowanie wizerunku. Część II – kształt”, autorstwa Doroty Zaborowskiej. Ogromne zainteresowanie i niezwykle pozytywny odbiór warsztatów sprawiły, że Biblioteka będzie kontynuować tego typu przedsięwzięcia w przyszłości.

Stylowy wizerunek nie ma płci, rozmiaru ani wieku. Jego tajemnica tkwi w wyborze właściwych kolorów, kształtów i stylu pasującego do Twojej urody i osobowości, gdyż największą sztuką jest w pełni wykorzystać własny potencjał. a nie przerabiać się na osoby, którymi nigdy nie będziemy. Podczas warsztatów przyjrzysz się sobie uważnie, ale i życzliwie. Ocenisz swój styl, potrzeby i oczekiwania, a potem sama zdecydujesz, które z zaproponowanych przez stylistkę zmian wprowadzasz w życie. Bo w tej zabawie najważniejsza jesteś Ty.

Biorąc udział w warsztatach zyskasz świadomość osobistej palety barw i już nigdy nie kupisz ubrań, które nie podkreślają Twojej urody. Poznasz atuty swojej sylwetki, a co za tym idzie będziesz potrafiła wybrać najlepsze dla siebie fasony ubrań. Będziesz wiedziała, w co ubrać się na każdą okazję. Będziesz potrafiła kupować jak stylistka i z łatwością odróżnisz modową perełkę od przysłowiowego bubla. Będziesz kupowała świadomie i z przyjemnością, a Twoje wybory będą podyktowane wiedzą, a nie tylko emocjami. Zbudujesz osobisty styl spójny z Twoją osobowością, który uczyni Cię wyjątkową i zapamiętywaną.

Wyobraź sobie, że przychodzi taki dzień, w którym stajesz przed szafą pełną ubrań i jesteś nią zachwycona, ponieważ masz strój na każdą okazje i w każdym wyglądasz znakomicie…

Wyobraź sobie stan, że zamiast „dużo i tanio” w Twojej szafie panuje minimalizm w wersji „de lux”.

Wyobraź sobie, że każda rzecz z Twojej garderoby idealnie komponuje się z pozostałymi, tworząc harmonijną całość…

A teraz przestań sobie to wszystko wyobrażać, tylko podejmij wyzwanie i weź udział w Akademii Stylu.

Całodniowe seminarium szkoleniowe z zakresu kreowania wizerunku osobistego, sztuki kupowania ubrań z głową oraz zabawy z tym, co już masz w swojej szafie. Podczas seminarium będziesz pracowała ze skryptem szkoleniowym  i wykonywała ćwiczenia, które pomogą Ci w pracy nad osobistym stylem.

Miejsce: Biblioteka Publiczna Gminy Stare miasto im. prof. Joanny Papuzińskiej, ul. Główna 16, 62-571 Stare Miasto

(Gmina Stare Miasto)