WYBORY PARLAMENTARNE 2019. KONIN. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro poparł kandydaturę Roberta Popkowskiego do Sejmu

W okresie niecałych 10 dni minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro dwukrotnie odwiedził Konin, aby poprzeć wielkopolskich kandydatów Solidarnej Polski do Sejmu na liście Prawa i Sprawiedliwości, w tym Roberta Popkowskiego w okręgu konińsko-gnieźnieńskim.

Podczas drugiej wizyty – w firmie prowadzonej przez Roberta Popkowskiego – Zbigniew Ziobro podkreślił, że kandydat Solidarnej Polski ma kompetencje i doświadczenie z zakresu gospodarki. A przy tym jest praktykiem. I tego rodzaju kwalifikacje będą bardzo przydatne w Sejmie, ponieważ – przy zwycięskim wyniku wyborów parlamentarnych – rząd Zjednoczonej Prawicy chce kontynuować dobre zmiany w gospodarce, tworzyć korzystne warunki do rozwoju przedsiębiorczości oraz doprowadzić do znacznie wyższych płac. Polska wersja państwa dobrobytu ma służyć całemu społeczeństwu oraz opierać się na tradycyjnych wartościach i społecznej solidarności.