KONIN, SOMPOLNO, STARE MIASTO, ŚLESIN, WILCZYN. Złamamy nos i skradziony portfel

Policjanci z Komisariatu Policji w Kleczewie zatrzymali trzech mieszkańców gminy Wilczyn, którzy w poniedziałek wieczorem pobili 27-letniego mężczyznę. Jak wynika z relacji pokrzywdzonego, wszyscy razem pili alkohol. W trakcie tego spotkania doszło pomiędzy nimi do szarpaniny, trzech z nich pobiło zgłaszającego, łamiąc mu nos. Mężczyznom w wieku 26, 36 i 47 lat został przedstawiony zarzut uszkodzenia ciała.

Policjanci z Komisariatu Policji w Sompolnie ustalili czwórkę nieletnich, mających związek z pobiciem 17-latka. Doszło do tego wczoraj po zajęciach w szkole w Boguszycach. Chłopak ma ogólne obrażenia. Po zebraniu całości materiału dowodowego sprawa nieletnich w wieku od 14 do 16 lat zostanie przekazana do sądu rodzinnego i nieletnich.

W Licheniu Starym przy ul. Konińskiej skradziono wyczynowy rower wartości 5 tys. zł. W Starym Mieście przy ul. Ogrodowej porysowano karoserię samochodu marki kia. W Koninie, w jednym z sklepów przy ul. Dworcowej, w pomieszczeniu socjalnym z torebki damskiej skradziono portfel wraz z dokumentami oraz 370 zł.

(źródło: KMP w Koninie)

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA