MALANÓW. Dzień Seniora

.„Przyjaźń jest najdelikatniejszym kwiatem, który rozwija się z wzajemnych kontaktów międzyludzkich. Jeżeli nie dbamy o niego cierpliwie i niestrudzenie, więdnie i usycha, zanim otworzy wszystkie swoje pączki” – to motto przewodnie organizowanego już po raz trzeci przez Stowarzyszenie Emerytów w Malanowie Dnia Seniora. Impreza odbyła się w Restauracji „Hacjenda” w Malanowie. Jak podkreśliła prezes Zofia Szczepaniak, Dzień Seniora zyskuje coraz większą popularność.

Zaproszeni goście: Gerard Krzeszewski – wójt gminy, Ireneusz Augustyniak –przewodniczący Rady Gminy, Małgorzata Przygońska – dyrektor GCKiS, Krystyna Sobczak prezes Stowarzyszenia „Nadzieja”, Agnieszka Mozio – dyrektor Gminnego Przedszkola w Malanowie oraz Jan Tygielski – Dyrektor Rejonowego Banku Spółdzielczego w Malanowie skierowali wiele ciepłych słów pod adresem seniorów, życząc im dużo zadowolenia oraz samych słonecznych dni.

Na uroczystości powitano nowych członków, który otrzymali symboliczne róże. Kwiaty wręczyły panie: Zofia Szczepaniak, Maria Mrugas i Teresa Werczyńska. Po części oficjalnej prezes zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy przy akompaniamencie zespołu „Tradycja” i DJ-a Bartosza Nowickiego.

Stowarzyszenie Emerytów w Malanowie pragnie bardzo serdeczne podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację uroczystości. Szczególne podziękowania kieruje pod adresem wójta Gerarda Krzeszewskiego, Jana Tygielskiego – dyrektora RBS w Malanowie, Bartosza Nowickiego, a także Małgorzaty i Jerzego Kubackich.
(źródło: Urząd Gminy w Malanowie)