ŚLESIN. Wygraj sukces

W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie odbyły się Eliminacje Wstępne 17. Konkursu Piosenki ,,Wygraj Sukces”. Komisja Artystyczna w składzie: Krzysztof Pydyński, Jarosław Durkiewicz, Paweł Grabara po przesłuchaniu 53 solistów piosenki postanowiła zakwalifikować do Eliminacji Regionalnych 17 wykonawców.

Są to:

  1. Kinga Antkiewicz – Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
  2. Dominik Długołencki – Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
  3. Daria Fleśman – Grąblinek
  4. Paulina Nowak – Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
  5. Kinga Żelichowska – Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
  6. Weronika Andrzejczak – Gminny Ośrodek Kultury w Kramsku
  7. Julia Karmowska – Kowalewek
  8. Paulina Kaźmierczak – Stare Miasto
  9. Julia Marcinkowska – Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
  10. Weronika Radniecka – Gminny Ośrodek Kultury w Zagórowie
  11. Izabela Wiśniewska – Gminny Ośrodek Kultury w Kramsku
  12. Karolina Bogucka – Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
  13. Karolina Libertowska – Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
  14. Marta Pankiewicz – Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
  15. Marcelina Siwik – Kowalewek
  16. Paulina Staszak – Janowice
  17. Katarzyna Szkudlarek – Gminny Ośrodek Kultury w Kramsku

Ponadto Komisja Artystyczna postanowiła przyznać wyróżnienia następującym wykonawcom:

  1. Eliza Wasicka – Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
  2. Klaudia Wiśniewska – Gminny Ośrodek Kultury w Kramsku
  3. Eryk Brzęcki – Grabienice
  4. Michalina Chmielewska – Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
  5. Gabriela Chojnacka – Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
  6. Zofia Danielewicz – Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
  7. Weronika Krygier – Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
  8. Natalia Michalak – Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
  9. Patrycja Tomczyk – Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
  10. Kinga Jarosik – Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA