VIII DNI GOLINY. Z country i disco polo

W tym roku Dni Goliny odbędą się w dniach: 20-21 lipca lipca. To prawdziwe święto mieszkańców miasta i gminy Golina. I atrakcyjny program artystyczny. W czasie uroczystości do Parku Miejskiego licznie przybywają zarówno mieszkańcy, jak i Goście z sąsiednich gmin.

Dni Goliny są imprezą, która integruje lokalną społeczność, uatrakcyjnia życie kulturalne całego regionu oraz świetnie promuje gminę na terenie powiatu konińskiego. W poprzednich latach na scenie w Parku Miejskim wystąpiły m.in. takie gwiazdy, jak: Adrianna Biedrzyńska, Eleni, Alicja Majewska, Oddział Zamknięty, Mafia, Bayer Full, Andrzej Rybiński.

W tym roku na Dniach Goliny wystąpią lubiani artyści: Kabaret EWG, Zespół J..haaa, Gang Marcela, Coolers, zespół Veegas. Pierwszego dnia zapraszamy wszystkich do „Country Club Golina”, w którym gospodarzem i gwiazdą wieczoru będzie grupa Gang Marcela. Drugi dzień „należał będzie” do fanów muzyki disco polo. Podczas gali „Raz na wesoło” zaprezentuje się m.in. zespół Coolers Inowrocław. A gwiazdą wieczoru będzie występ grupy „Veegas”. Na pewno usłyszymy ich największy przebój „Plastikowo Biedronko”.

Nuda nie grozi także dzieciom. Organizatorzy przygotowali dla nich moc atrakcji. O 15.00 maluchy mogą obejrzeć najróżniejsze animacje, a o godzinie 17.00 specjalny program artystyczny przygotowany przez teatr „Piraci z Karaibów”.

Ponadto w ramach imprez towarzyszących będzie wystawa prac malarstwa Marianny Grabowskiej (25 lipca – godz. 17.00) ubogacona koncertem muzyki jazzowej zespołu „Royal Band”, samorządowy rajd rowerowy (20 lipca – godz. 10.00) oraz wiele innych ciekawych wydarzeń.

Podczas Dni Goliny w Parku Miejskim nie zabraknie atrakcji dla osób w różnym wieku, interesujących występów, stoisk handlowych i gastronomicznych itp. Nie zabraknie niespodzianek dla dzieci: wesołego miasteczka, nadmuchiwanych zabawek i zjeżdżalni.

WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY. OBIECUJEMY DOBRĄ ZABAWĘ!!!

organizatorzy Dni Goliny