DLA ZDROWIA. Profilaktyka bez skierowań i zapisów

Biustowniczki

Już w najbliższy weekend 10 i 11 maja kobiety w wieku 18 – 35 lat będą mogły wykonać nieodpłatne badania USG. Wydarzenie odbędzie się w ramach kampani Biustowniczki, która ma na celu promowanie profilaktyki nowotworowej wśród młodych kobiet.

Tempo życia sprawia, że zapominamy o wykonywaniu badań profilaktycznych. Często zniechęcają nas także procedury i długi czas oczekiwania na specjalistę. Naprzeciw tym trudnościom wychodzi akcja Biustowniczki, czyli inicjatywa dedykowana promowaniu profilaktyki nowotworowej wśród młodych kobiet, mająca na celu zwiększenie świadomości na temat znaczenia regularnych badań i zdrowego stylu życia.

Zbadaj się bez zapisów i skierowań

W dniach 10 – 11 maja w godzinach 10:00 – 20:00 kobiety w wieku 18 – 35 lat będą mogły wykonać bezpłatne badania USG piersi, które odbędą się w Posnanii. Podczas wydarzenia dostępne będą 2 mobilne gabinety, do których nie trzeba się wcześniej umawiać, ani zapisywać – wystarczy przyjść. Dodatkowo, uczestniczki będą miały okazję nauczyć się samobadania piersi, co jest kluczowym elementem we wczesnym wykrywaniu zmian nowotworowych.

Cieszymy się, że wydarzenie organizowane we współpracy z Biustowniczkami odbędzie się właśnie w Posnanii. Umożliwi to skorzystanie z bezpłatnych badań USG piersi bez zapisów i skierowań. Mobilne gabinety, które będą dostępne w Crystal Forum zapewnią komfort i intymność wszystkim paniom. To idealna okazja do tego, by w trakcie zakupów wykonać tak ważne dla nas kobiet badanie profilaktyczne – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii.

Więcej informacji na posnania.eu i biustowniczki.pl

(nadesłane do Redakcji KGI)