KONIN, SOMPOLNO. Złapani z narkotykami

narkotyki

Konińscy policjanci zatrzymali dwie osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. Mężczyźni w wieku 23 i 18 lat są mieszkańcami Konina. Ale starszy został zatrzymany na terenie gminy Sompolno.

Młodszy z nich miał przy sobie ponad 30 gram suszu marihuany oraz amfetaminę. Zatrzymano go w sobotę wieczorem przy ul. Kwiatkowskiego w Koninie. W pudełku od papierosów, które miał przy sobie, policjanci znaleźli skręta, 26 papierowych zwitków oraz 3 foliowe torebki, wszystko z zawartością roślinnego suszu. Mundurowi zabezpieczyli również znaleziony przy zatrzymanym kolejny zwitek papieru z białym proszkiem. Użyty przez policjantów narkotester potwierdził w zabezpieczonych substancjach obecność marihuany i amfetaminy.

Natomiast w sobotnią noc na terenie gminy Sompolno miejscowi policjanci zatrzymali 23-latka, który miał przy sobie amfetaminę. Blisko 5 gram narkotyku funkcjonariusze również znaleźli w pudełku z papierosami.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Odpowiedzą za posiadanie środków odurzających, co zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności, a w przypadku posiadania większej ilości narkotyków, nawet karą od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

(źródło: Komenda Miejska Policji w Koninie)

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA