LICHEŃ, KONIN. Anita Lipnicka i John Porter

lipnicka_porter32

Hospicjum im. bł. Stanisława Papczyńskiego w Licheniu organizuje kolejny koncert charytatywny „Głosy dla Hospicjów”. Odbędzie się on 7 października 2011 roku o godz. 18.00 w Konińskim Domu Kultury. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na działalność Hospicjum w Licheniu.

Jak poinformowała Krzysztof Zieliński, koordynator wolontariatu, Hospicjum już po raz trzeci pragnie włączyć się do międzynarodowej akcji, której celem jest propagowanie idei hospicyjnej i wolontariatu w ramach Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej, w sposób szczególny w bieżącym roku, który jest Europejskim Rokiem Wolontariatu.

Tegoroczne „Głosy dla Hospicjów” uświetnią Anita Lipnicka i John Porter oraz kabaret „Łowcy .B”. W programie znajdzie się również aukcja charytatywna. Całość poprowadzi Conrado Moreno.

Zaproszenia na koncert wraz z cegiełkami na rzecz Hospicjum im. bł. Stanisława Papczyńskiego (40 zł) można nabyć w kasie Konińskiego Domu Kultury – gospodarza imprezy oraz w recepcji Hospicjum w Licheniu, przy ul. Klasztornej 4.

(zdjęcie: oficjalna strona Lipnicka – Porter)

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA