GOLINA. Bracia pobili 18-latka

policjal

Policjanci z Posterunku Policji w Golinie zatrzymali trzech braci, którzy w nocy w Golinie, przy ul. Okólnej, pobili miejscowego 18-latka. Kopali go i uderzali pięściami. Powodem starcia było zajechanie samochodem drogi  przez pokrzywdzonego jednemu z braci. Policjanci wyjaśniają sprawę.

Mężczyźni twierdzili, że 18-latek jadąc swoim samochodem ze zbyt dużą prędkością podczas wyprzedzania innego pojazdu, zmusił do zjechania na pobocze, a następnie do rowu jednego z braci, który jechał z przeciwnego kierunku motocyklem. Gdy kierujący samochodem 18-latek zatrzymał się przy ul.Okólnej w Golinie, motocyklista wraz z dwójką swoich braci postanowili wyjaśnić sprawę. W czasie ostrej wymiany zdań doszło do rękoczynów. Według opinii lekarskiej, pokrzywdzony 18-latek  doznał stłuczenia twarzoczaszki i ogólnych potłuczeń.

Policjanci będą dokładnie wyjaśniać sprawę. 18-latek został już ukarany mandatem karnym za wykroczenie polegające na niezachowaniu odpowiednich środków ostrożności na drodze. Natomiast trzej bracia w wieku od 22 do 32 lat najprawdopodobniej odpowiedzą za pobicie lub spowodowanie obrażeń ciała.

(źródło: Komenda Miejska Policji w Koninie)

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA