KLECZEW. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych – ślubowanie

slubowanie8

Uczniowie klasy policyjno-wojskowej oraz ich koledzy z klas pierwszych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleczewie wczoraj złożyli ślubowanie. W uroczystości uczestniczył także Komendant Miejski Policji w Koninie podinsp. Sławomir Jądrzak oraz Komendant Komisariatu Policji w Kleczewie podinsp. Dariusz Pankiewicz.

W maju tego roku, Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Krzysztof Jarosz i Marietta Putz Dyrektor Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych w Kleczewie, podpisali porozumienie o współpracy i objęciu patronatem przez szefa wielkopolskiej Policji klasy o profilu policyjno-wojskowym w Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Kleczewie.

Wczoraj uczniowie tej klasy wraz z swoimi koleżkami i kolegami klas równorzędnych szkoły, w obecności m.in. Komendanta Miejskiego Policji w Koninie podinsp. Sławomira Jądrzaka, Komendanta miejscowego komisariatu podinsp. Dariusza Pankiewicza, przedstawicieli Wojskowej Komendy Uzupełnień w Koninie i Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu, Wicestarosty Powiatu Konińskiego Pana Andrzeja Nowaka, przedstawicieli duchowieństwa, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kleczewie, dyrekcji i grona nauczycielskiego oraz w obecności swoich rodziców, złożyli uroczyste ślubowanie.

(źródło: KMP w Koninie)

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA