KOŁO. Czterech partnerów: „Solidarni w Partnerstwie”, „Wielkopolska Wschodnia”,„Solna Dolina”, „Między Ludźmi i Jeziorami”

SONY DSC

21 listopada w sali narad Starostwa Powiatowego w Kole 4 Lokalne Grupy Działania: Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie”, Stowarzyszenie „Wielkopolska Wschodnia” , Stowarzyszenie „Solna Dolina” i Stowarzyszenie „Między Ludźmi i Jeziorami” zrobiły kolejny krok w zakresie współpracy dotyczącej wspólnej promocji turystycznych walorów gmin, na terenie których wymienione organizacje działają.

Umowę partnerską dotyczącą realizacji projektu współpracy pod nazwą ,,Turystyczne uroki regionu inspiracją społecznej aktywności – TURISA” podpisali: z ramienia ,,Solidarnych w Partnerstwie” – prezes Ireneusz Ćwiek i wiceprezes Kinga Szykowna; ,,Wielkopolski Wschodniej”: prezes Jarosław Felczyński i członek Zarządu Agnieszka Lewandowska; ,,Solnej Doliny” – prezes Magdalena Bawej i wiceprezes Jadwiga Dorota Murawiecka. Przedstawiciele Stowarzyszenia ,,Między Ludźmi i Jeziorami” mają złożyć swój podpis w tym tygodniu.

Celem projektu jest promocja i wzrost atrakcyjności regionów partnerskich w oparciu o lokalne zasoby turystyczne. Jego realizacja będzie współfinansowana ze środków finansowych pochodzących z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.