STARE MIASTO. Najpiękniejsze iluminacje świąteczno-bożonarodzeniowe

SONY DSC

Już po raz dziewiąty Wójt Gminy Stare Miasto zaprosił mieszkańców do Konkursu na Najpiękniejszą Iluminację Świąteczno-Bożonarodzeniową. Jego celem było stworzenie świątecznego nastroju, rozwój działalności kulturalnej oraz promocja gminy. Komisja konkursowa w składzie: przewodnicząca Zofia Kurpiewska – plastyk, członkowie: Elżbieta Jarmuż – plastyk, Monika Pawłowska – plastyk otrzymała 23 zgłoszenia posesji.

28 grudnia 2011 roku komisja oceniła oświetlone posesje i przyznała następujące miejsca: I – Wiesławowi Kamińskiemu z Żychlina – 400 zł, II – Januszowi Przybylakowi z Żychlina – 300 zł, III – Aleksandrowi Walickiemu z Krągoli – 200 zł, IV – Elżbiecie Przybylak z Krągoli Pierwszej – 150 zł. Ponadto zostały wyróżnione 3 posesje: Bożeny Dreli z Żychlina, Agaty Szczecińskiej z Żychlina, Ewy Kamińskiej z Rumina

Komisja konkursowa szczególnie doceniła iluminacje wykonane zgodnie z regulaminem, oparte na ciekawej aranżacji, kompozycji i oryginalnym pomyśle.

Podsumowanie konkursu wraz z rozdaniem nagród, pamiątkowych pucharów i dyplomów odbyło się 10 stycznia w Urzędzie Gminy Stare Miasto. Na spotkaniu zostały zaprezentowane zdjęcia wszystkich posesji. Uczestnicy chętnie dzielili się wrażeniami, opowiadali o pasji i efektach swojej pracy związanej z przygotowaniem oświetlenia.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu. Dziękujemy Panu Eugeniuszowi Gawronowi za wsparcie konkursu i ufundowanie nagród pieniężnych dla uczestników konkursu.

(nadesłała: Luiza Kędracka – Urząd Gminy w Starym Mieście)


 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA