STARE MIASTO. Dni Staromiejskie. Wystąpił zespół Lemon i Voice of Wilno

KGI1366

Dni Staromiejskie, święto gminy Stare Miasto, przyciągają zawsze nie tylko mieszkańców gminy, ale także wielu gości. W tym roku głównym magnesem muzycznym był zespół Lemon, zwycięzca programu Must Be the Music. Ale znacznie bardziej energetyczny okazał się gość z Litwy – grupa Voice of Wilno. Zaprezentowali się także wykonawcy wokalni i taneczni z gminy Stare Miasto.

W ramach Dni Staromiejskich zorganizowano na zalewie VII Zawody Windsurfingowe o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Z atrakcji wodnych mogli skorzystać także zwykli mieszkańcy, na przykład podziwiając okolice podczas płynięcia kajakiem. Spotkanie służyło jednak przede wszystkim integracji mieszkańców. Była to okazja do porozmawiania na różne tematy, i to nie tylko lekkie, łatwe i przyjemne..

Podczas Dni Staromiejskich uhonorowano tytułem „Zasłużony dla powiatu konińskiego” Andrzeja Piaskowskiego – prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego OSP RP w Koninie i członka władz wojewódzkich tej organizacji, oraz Mirosława Stasiaka – radnego Rady Gminy w Starym Mieście i prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Barczygłowie. Na scenie gratulowali im starosta koniński Małgorzata Waszak i wójt gminy Stare Miasto Ryszard Nawrocki.

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA