SOMPOLNO. Turniej Związku Nauczycielstwa Polskiego

Sompolno-Turniej-ZNP1

7 marca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Sompolnie odbył się Turniej Sportowo-Rekreacyjny z okazji Dnia Kobiet dla nauczycieli i pracowników szkoły oraz członków Związku Nauczycielstwa Polskiego z gminy Sompolno. Pomysłodawcą i organizatorem tej cyklicznej już imprezy był ZNP – Oddział Sompolno.

Oficjalnego otwarcia turnieju dokonała prezes zarządu Małgorzata Wojtczak, witając bardzo gorąco uczestników i zachęcając do wspólnej zabawy oraz rywalizacji sportowej w duchu fair play. Część sportowa składała się z konkurencji–niespodzianek, tak przeprowadzonych, aby startującym i kibicom dostarczyć niezapomnianych wrażeń. W programie znalazł się m.in. „spacer farmera”, „rzut piłeczką na siedząco” i wiele innych zaskakujących konkurencji. Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana. Ale po skrupulatnym podliczeniu punktów udało się wyłonić zwycięzców. I miejsce zajęła Jadwiga Koper, II – Agata Grzesiak, III – Katarzyna Szklarska. Pamiątkowe puchary najlepszym wręczyła prezes Małgorzata Wojtczak

Po intensywnej aktywności ruchowej przyszła pora na poczęstunek regeneracyjny i długie rozmowy w przyjaznej, związkowej atmosferze.

(przygotował: ZS-P Nr 1 w Sompolnie)