GOLINA. 24 maja IV Bieg Konwaliowy

Stowarzyszenie Klub Biegacza Wartko i Dom Kultury w Golinie zapraszają dzieci, młodzież oraz wszystkich dorosłych do włączenia się do jubileuszowej, dziesiątej akcji ,,Polska Biega”. Ponieważ akcja odbędzie się w dniach 23 – 25 maja, czyli w przededniu Dnia Matki, organizatorzy chcą zachęcić w sposób szczególny do udziału w biegach mamy i całe rodziny.

To już IV Bieg Konwaliowy organizowany dla mieszkańców Goliny i okolic. Z roku na rok jest większa liczba uczestników tej imprezy. Przybywa biegaczy, nornic walking i rowerzystów. W tym roku przygotowywany jest osobny bieg dzieci z mamami za rękę.

IV Bieg Konwaliowy będzie odbywał się w dwóch odsłonach:

Godz. 12:00 Bieg dla dzieci i młodzieży na stadionie miejskim w Golinie
Kat. I – dzieci w wieku przedszkolnym, trasa 200 m
Kat. II – dzieci klas I – III szkół podstawowych, trasa 400 m
Kat. III – dzieci klas IV – VI szkół podstawowych, trasa 800 m

Kat. IV – młodzież gimnazjalna, trasa 1200 m.
Bieg specjalny: ,,Biegnę z mamą” – trasa 400 m.

Godz. 16:00 Bieg główny – 9 km – trasa MTB w lesie golińskim. Trasa dla biegaczy, nordic walking oraz fast foot (szybkie chodzenie). Startują osoby powyżej 16 roku życia.

Ponadto w ramach IV Biegu Konwaliowego odbędzie się:
Rajd rowerowy “Śladami Biegu Konwaliowego”
Bieg dla początkujących na trasie 3 km

Zapisy drogą elektroniczną do 20 maja 2014 r. W dniu biegu zapisy godzinę przed każdym z biegów. Ponadto zapisy codziennie w Domu Kultury – siedzibie stowarzyszenia KB Wartko – Plac Kazimierza Wielkiego 2, od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-16:00. Kontakt telefoniczny: 63 2418-348. Osoby niepełnoletnie muszą okazać się wypełnioną zgodą rodziców na uczestnictwo w biegu.