„LATO Z RADIEM” w TURKU. 2 sierpnia wystąpią: Maryla Rodowicz, Enej i Singin’Birds

Lato z Radiem

W najbliższą sobotę, 2 sierpnia, „Lato z Radiem” zagości z koncertem w Turku. Na scenie ustawionej na stadionie sportowym 1000-lecia w Turku pojawią się Singin’Birds, Enej oraz Maryla Rodowicz. Ponadto publiczność będzie mogła podziwiać pokazy prawdziwej magii w wykonaniu iluzjonisty Macieja Pola.
Tak o zbliżającym się koncercie mówią członkinie debiutującego na trasie „Lata z Radiem” zespołu Singin’Birds: Udział w tegorocznej edycji „Lata z Radiem” to dla nas niezwykły zaszczyt, ale także wielka przygoda! Wychowaliśmy się na tej audycji, cieszymy się więc, że możemy uczestniczyć w umuzykalnianiu kolejnego pokolenia! Uwielbiamy wyzwania (szczególnie te muzyczne), dlatego z radością przyjęliśmy zaproszenie do wystąpienia na scenach „Lata z Radiem”. Zagramy utwory z naszej debiutanckiej płyty, w tym nasz najnowszy singiel „Zegar”, a także kilka naszych ulubionych, które na płycie się już nie zmieściły. Ponadto, specjalnie dla słuchaczy Radiowej Jedynki i wszystkich osób, które osobiście pojawią się na naszych koncertach, przygotowaliśmy trochę nowości i muzycznych niespodzianek. Możemy obiecać, że rozgrzejemy publiczność, bez względu na pogodę.
Audycję na żywo z Turku poprowadzą Karolina Rożej i Roman Czejarek, których spotkać będzie można w sobotę w Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera.

(nadesłało: Polskie Radio S.A.)