STARE MIASTO. Gminny Dzień Kobiet

1

W niedzielne popołudnie 11 marca Biblioteka Publiczna Gminy Stare Miasto wraz ze Stowarzyszeniem Gospodyń Wiejskich Gminy Stare Miasto zorganizowała Gminny Dzień Kobiet w restauracji Karsianka.

Impreza rozpoczęła się życzeniami od Wójta Gminy Stare Miasto dla wszystkich Pań. Po uroczystym obiedzie wystąpił gość specjalny, którym była Laura Łącz – znana polska aktorka filmowa teatralna oraz pisarka. Zaśpiewała ulubione piosenki oraz recytowała wiersze zarówno swoje, jak i innych autorów. Po występie Panie mogły zrobić sobie zdjęcie oraz uzyskać autograf w książkach jej autorstwa.

Kolejnym punktem imprezy był pokaz mody sklepu odzieżowego QUIOSQUE, w którym udział wzięły Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy. Zaprezentowały się w strojach dziennych i wieczorowych. Przez cały czas trwania imprezy można było skorzystać z porad i usług salonu fryzjersko-kosmetycznego Ostre Cięcia i Uroda z Liśca Małego, który ufundował trzy nagrody: dwa vouchery oraz pakiet kosmetyków do włosów. Spotkanie wielu inspirujących kobiet w jednym miejscu było niezwykłym przeżyciem, sporą dawką wiedzy oraz motywacji do działania.

Janusz Nowakowski

(Gmina Stare Miasto)