WYBORY SAMORZĄDOWE 2018. Katarzyna Rzepecka-Andrzejak kandydatką PiS do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego

W okręgu obejmującym Konin i powiaty: koniński, kolski, turecki i słupecki na liście Prawa i Sprawiedliwości do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego znalazła się Katarzyna Rzepecka-Andrzejak, mieszkanka gminy Stare Miasto, w powiecie konińskim. Ma już doświadczenia wyborcze. W przeszłości ubiegała się o miejsce w Sejmie i w Sejmiku Wojewódzkim, z dobrym wynikiem. Znana jest z pracowitości, otwartości i zaangażowania społecznego. Należy do Ochotniczej Straży Pożarnej w Modle Królewskiej.

Od ponad 2 lat jest kierownikiem Placówki Terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Koninie. Zaktywizowała tę instytucję. Koniński KRUS jest widoczny na wielu imprezach i spotkaniach gminnych, informując bezpośrednio w terenie o swoich działaniach i przeprowadzając różne akcje edukacyjne.

Katarzyna Rzepecka-Andrzejak należy do Prawa i Sprawiedliwości od 2005 roku.
Katarzyna Rzepecka-Andrzejak jest aktywna także w mediach społecznościowych. Powyżej zdjęcie zamieszczone na jej profilu facebookowym, z posłem Witoldem Czarneckim i wojewodą wielkopolskim Zbigniewem Hoffmannem.