WYBORY SAMORZĄDOWE 2018. GOLINA. Spotkanie wyborcze w Węglewie

1

Spotkanie wyborcze wymaga odwagi. Kandydaci do lokalnego samorządu muszą bowiem stanąć twarzą w twarz z mieszkańcami. A czasami zmierzyć się z nawiedzonymi i agresywnymi przeciwnikami, o cechach pieniactwa.

Poszczególne gminy powiatu konińskiego różnią się znacząco pod względem ilości zorganizowanych spotkań wyborczych. Są takie, gdzie takich spotkań zorganizowano nawet kilkadziesiąt. I takie, gdzie są to wydarzenia pojedyncze.

Gmina Golina nie należy pod tym względem do przodowników. Na spotkanie wyborcze w Węglewie zdecydował się jednak Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Piotra Nowickiego. Była to okazja do zaprezentowania Tadeusza Piotra Nowickiego – kandydata na burmistrza Goliny, oraz Marcina Aniszewskiego – kandydata na radnego Rady Miejskiej w Golinie z okręgu nr 8, sołtysa sołectwa Węglew i członka Ochotniczej Straży Pożarnej w Węglewie. Do udziału w spotkaniu zaproszono także Stefana Szczepaniaka, ubiegającego się o miejsce w lokalnym parlamencie z okręgu nr 7, obecnego radnego, mieszkańca Kraśnicy.

Na zdjęciu od prawej: Tadeusz Piotr Nowicki – kandydat na burmistrza Goliny, Marcin Aniszewski – kandydat do Rady Miejskiej w Golinie z okręgu nr 8, oraz Stefan Szczepaniak – kandydat do Rady Miejskiej w Golinie z okręgu nr 7.