SKULSK. Regionalne Spotkanie Seniorów w Mielnicy Dużej. Dotarł nawet Piast Kołodziej

Mielnica (6)

Ponad 600 osób bawiło się na Regionalnym Spotkaniu Seniorów w Mielnicy Dużej pod hasłem ,,Wracamy do korzeni państwa polskiego”. Witał ich Piast Kołodziej, czyli Aleksander Kochanowski, prezes Klubu Seniora w Skulsku. A dobrej zabawy życzyli wójt gminy Skulsk Andrzej Operacz i dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Skulsku Jan Wadelski.

Seniorzy przyjechali z wielu gmin województwa wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego. Humory im dopisywały. Mieli też siły do tańca. W części artystycznej przygotowanej przez instruktorkę Ewę Walaszek zaprezentowały się dzieci ze świetlicy TPD w Skulsku i panie z Dziennego Domu Seniora ,,Wigor” w Mielnicy Dużej. Wśród atrakcji były także rejsy po Gople, przejażdżki bryczką i dobre jedzenie.

Organizatorami spotkania byli: Klub Seniora w Skulsku, Dzienny Dom Seniora ,,Wigor” w Mielnicy Dużej i Gminny Ośrodek Kultury w Skulsku. A pomogli: wójt gminy Skulsk Andrzej Operacz, burmistrz miasta i gminy Ślesin Mariusz Zaborowski, burmistrz miasta i gminy Piotrków Kujawski Sławomir Bogucki, dzierżawca plaży w Mielnicy Dużej Tomasz Lewandowski (zaprasza wszystkich chętnych na wypoczynek w to urocze miejsce), Agencja Artystyczna Łuk-Art z Inowrocławia.