KONIN. Konkurs dla uczniów ,,Kandydat na medal”. Laureaci otrzymają wartościowe nagrody rzeczowe

Kandydat na medal

Obecna sytuacja zawieszenia zajęć w szkołach przy jednoczesnej wzmożonej samodzielnej pracy w domach wymaga wysiłku, samodyscypliny i jest sprawdzianem dla każdego ucznia jak reaguje w sytuacji kryzysowej. To ogromne wyzwanie i nowe doświadczenie dla wszystkich ludzi.

Pracownicy Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie dokładają wszelkich starań, aby w tym trudnym okresie wspierać uczniów. Ich droga życiowa, niezależnie od wieku i obecnego etapu edukacji zmierza do kariery zawodowej.

Z myślą o ciągłym doskonaleniu Centrum zaprasza do udziału w konkursie, który zweryfikuje umiejętności skutecznego przygotowania przyszłych kandydatów do wejścia na rynek pracy, poprzez zapoznanie z podstawowymi narzędziami rekrutacyjnymi, a w szczególności zasad ich przygotowywania. Doradcy przeanalizują prace i będą służyć praktycznymi radami, aby uczestnicy konkursu poznali tajniki i zasady tworzenia dokumentów rekrutacyjnych. Udział w tym przedsięwzięciu wzmocni ich potencjał, co będzie potwierdzone certyfikatem „Kandydat na medal”, a sześciu laureatów otrzyma wartościowe nagrody rzeczowe.

Regulamin dostępny pod linkiem: https://www.facebook.com/events/243299666873082/