Bezpieczniejszy dom i zdrowie – teraz to szczególnie ważne

Wszyscy znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji życiowej – dotyka nas niepewność, chcemy wrócić do normalności, ale przede wszystkim musimy każdego dnia pamiętać o zdrowiu swoim i naszych najbliższych. Zmienił się również charakter naszej pracy i codzienności. Większość czasu spędzamy teraz w domu i chcemy się czuć w nim bezpiecznie. Dziś udowadniamy, że można zabezpieczyć za jednym razem zdrowie i miejsce, w którym żyjemy.

Choć w lecie wydawało nam się, że rzeczywistość zmierza ku lepszemu, obecna sytuacja pokazuje, że musimy uważać na siebie bardziej niż kiedykolwiek. Większość z nas pracuje z domu, również nasze dzieci zostały z nami na edukacji zdalnej. To właśnie dom stał się teraz głównym centrum naszego życia, ale i przestrzenią bezpieczną. Warto więc wiedzieć, jak zabezpieczyć go od potencjalnych szkód, ale również zadbać o własne zdrowie.

Zabezpieczenie na czas pandemii

Jedną z opcji, która pomaga nam żyć bezpieczniej jest ubezpieczenie. Warto jednak sprawdzić, co zmieniło się na rynku, ponieważ ubezpieczyciele dostosowują swoją ofertę do nowych realiów. Dla przykładu mamy obecnie możliwość ubezpieczenia mieszkania, które obejmuje ochroną nie tylko mury i to co w nim posiadamy, ale również nasze zdrowie.

W tak trudnym czasie wybór solidnego ubezpieczenia jest zawsze dobrą decyzją. Patrząc na ofertę dostępnych produktów, mogę zarekomendować pakiet Warta Dom Komfort. To ubezpieczenie zawiera sporo ciekawych rozwiązań, które są bardzo praktyczne w dzisiejszej rzeczywistości – mówi Anna Przybylska, Agent Warty z Kleczewa. Na przykład w razie nagłego zachorowania mieszańca ubezpieczonego mieszkania Warta zorganizuje i opłaci teleporadę, a jeśli osoba ubezpieczona będzie musiała pójść do szpitala zaopiekuje się psem, czy kotem jeśli w domu nie ma innych osób, które mogłyby się nim zająć. Usługi te są ujęte w zakresie bezpłatnie dodawanego do tego ubezpieczenia Asistance. Jeśli mamy dodatkowy pakiet NNW, Warta wypłaci 100 zł za każdy dzień w szpitalu w przypadku zachorowania na COVID-19. Ta opcja jest dostępna dla osób do 67. roku życia – wyjaśnia Agent Warty.

Ubezpieczenie Warty jest też ciekawą ofertą dla osób pracujących zdalnie, ponieważ obejmuje ochroną od zdarzeń losowych czy kradzieży z włamaniem przedmioty służbowe, takie jak komputer czy telefon, z których korzystamy w domu.

Usługi Assistance uwzględniają natomiast naprawę prywatnych komputerów domowników w razie ich awarii. Biorąc pod uwagę, że komputer jest teraz podstawowym narzędziem w nauce dzieci i pracy wykonywanej zdalnie, taka pomoc jest bardzo przydatna, warunkiem jest jednak, aby komputer nie miał więcej niż 6 lat.

Ubezpieczysz się bez wychodzenia z domu

W czasie, gdy do minimum ograniczamy kontakty z innymi, już większość firm udostępnia swoje usługi zdalnie. Nie inaczej jest z zakupem ubezpieczenia. Wystarczy zadzwonić, lub wysłać maila do agenta ubezpieczeniowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń, lub napisz maila do naszej agencji: Centrum Ubezpieczeń Anna Przybylska; Kleczew, plac Kościuszki 18, tel. 576 980 340, mail: doradca.annaprzybylska@gmail.com