KONIN. Food trucki ponownie w Koninie – smaczne pożegnanie lata. 10 – 12 września, Galeria nad Jeziorem

Zlot Food Trucków

10, 11 i 12 września 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Koninie zagoszczą prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami w ramach smacznego pożegnania lata. Miejscem kulinarnego pożegnania lata będzie parking Galerii nad Jeziorem.

Food trucki przyjadą do Konina by promować kulinaria i karmić spragnionych eventów pod chmurką mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie z food truckami będzie miało miejsce w weekend od 10 do 12 września. Organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu – tym razem z okazji pożegnania lata.

Do Konina ponownie zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu są Galeria nad Jeziorem i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się na parkingu Galerii nad Jeziorem. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Piątek: 11:00 – 21:00
Sobota: 11:00 – 21:00
Niedziela 11:00 – 20:00

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1450200015373209/?ref=newsfeed

Dla Czytelników Konińskiej Gazety Internetowej mamy 3 vouchery na danie z menu we wskazanym food trucku. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie, kiedy odbędzie się zlot food trucków w Koninie. Odpowiedzi należy przesłać na adres mailowy: redakcja@koninskagazetainternetowa.pl oraz podać swoje imię. Do zwycięzców trafią zwrotne maile z hasłem do odbioru vouchera. Na odpowiedzi czekamy do 8 września.