Pokaż

Specjalista ds. marketingu

Skontaktuj się z Monika
Telefon: 577827775
Lokalizacja : Russów 1A koło Kalisza

Miejsce pracy: Russów 1A, koło Kalisza.

Zakres obowiązków:

• Planowanie i organizacja akcji promocyjnych

• Tworzenie ofert handlowych oraz materiałów informacyjnych i marketingowych,

• Współpraca z innymi działami firmy oraz z zewnętrznymi partnerami w zakresie promowania produktów firmy

• Udział w kampaniach marketingowych o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim

• Wsparcie w zakresie zarządzania sklepem internetowym i stroną internetową firmy

• Przygotowywanie prezentacji i raportów

• Pomoc w opracowaniu działań w sektorze nowych mediów

Oczekujemy:

• Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

• Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office

• Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

• Poczucia estetyki, dokładności i dbałości o szczegóły

• Samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy

• Nastawienia w pracy na realizację wyznaczonych celów

• znajomość narzędzi Google Adwords, Google Analytics

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę

• Atrakcyjny system premiowy

• Różnorodność działań i dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji

• Możliwość rozwoju zawodowego

    To ogłoszenie zostało wyświetlone 331 razy