ANKIETA SAMORZĄDOWA. Zmiana na prowadzeniu

Ponad 500 osób zagłosowało już w naszej ankiecie: ,,Którego szefa samorządu cenisz najbardziej?” Zmienił się lider rankingu – został nim burmistrz Sompolna Andrzej Kossowski. Na II miejsce spadł burmistrz Ślesina Mariusz Zaborowski, na III jest wójt Skulska Andrzej Operacz.

Zaraz za podium widzimy wójta Wierzbinka Pawła Szczepankiewicza. Na V miejsce wskoczył burmistrz Rychwała Stefan Dziamara. W najlepszej ,,szóstce” jest też wójt Kazimierza Biskupiego Janusz Puszkarek.

Informujemy, że dwukrotnie musieliśmy interweniować, ponieważ doszło do prób niezgodnego z zasadami uzyskania głosów. Zostały one skasowane. Prosimy o uczciwość Czytelników Konińskiej Gazety Internetowej. Z jednego komputera (lub z komputerów połączonych w sieć) można zagłosować tylko jeden raz. Apelujemy o niestosowanie technicznych sztuczek.

Nasza ankieta jest jedynie sondażem popularyzującym samorządowców. Ale i jakąś próbą głosowania przez internet. A nie ulega dla nas wątpliwości, że w wyborach samorządowych 2018 roku już z takiego ułatwienia obywatele będą mogli korzystać.

Zbigniew Nabzdyk – redaktor naczelny KGI

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA