KRZYMÓW. V Regionalne Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi

IS_Grudziński -zaprzęg-okładka

Starosta Koniński, Wójt Gminy Krzymów i Radny Powiatu Konińskiego Tadeusz Jaroszewski zapraszają na V Regionalne Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi o Puchar Starosty Konińskiego. Odbędą się one 22 maja na stadionie sportowym w Krzymowie (otwarcie o godz. 14.15). Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji.

Zawodom towarzyszyć będzie pokaz samochodów militarnych. Czymś unikatowym będzie amfibia, gąsienicowy pojazd lądowo-wodny, który już dotarł do Krzymowa, i to aż z Kielc. Jest to podobno wyjątkowy egzemplarz w kraju. I dlatego warto go w Krzymowie zobaczyć. Poza tym organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji kulturalno-rozrywkowych dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Każdy będzie mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego. 22 maja warto w Krzymowie być.

Program: godz.13.00 – zbiórka zaprzęgów konnych: Krzymów, ul. Główna 64 (posesja Tadeusza Jaroszewskiego); godz. 14.00 – zbiórka zaproszonych gości i sponsorów przed Urzędem Gminy w Krzymowie; godz. 14.00 – 14.15 - przejazd na miejsce zawodów (z posesji Tadeusza Jaroszewskiego ulicami Leśną, Piaskową, Główną, Kościelną – pod Urząd Gminy po sponsorów i zaproszonych gości – potem ulicami Główną i Mleczną na stadion); godz. 14.15 – otwarcie zawodów; w trakcie: konkurencje zaprzęgowe, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród, zakończenie i podsumowanie zawodów, majówka.

Wstęp na zawody jest bezpłatny. Zainteresowani udziałem mogą się jeszcze kontaktować z Tadeuszem Jaroszewskim, tel. 601 770 694.

(na zdjęciu: zaprzęg konny M. Grudzińskiego, nadesłał: Robert Baliński – Związek Hodowców Koni Wielkopolskich w Gnieźnie)

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA