KOŁO. Policjanci na emeryturę

dsc_0594

15 września na emeryturę przechodzi dwóch wieloletnich funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kole: zastępca naczelnika Wydziału Kryminalnego, asp. szt. Jan Koralewski, oraz kierownik Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Kłodawie, asp. szt. Grzegorz Łanecki.

Pierwszy pełnił służbę w policji przez 28 lat. Przez niemal cały ten czas związany był z Wydziałem Kryminalnym kolskiej Komendy. 18 lat pełnił służbę na stanowisku kierownika Referatu do Walki z Przestępczością Gospodarczą. Przez ostatni rok wykonywał obowiązki zastępcy naczelnika Wydziału Kryminalnego.

Asp. szt. Grzegorz Łanecki pożegna się z policją po 27 latach służby. Wszystkie te lata pracował w Komisariacie Policji w Kłodawie. Przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej, od policjanta prewencji, dzielnicowego, dochodzeniowca, po kierownika Rewiru Dzielnicowych, którym był przez ostatnie 10 lat.

Komendant Powiatowy Policji w Kole insp. Waldemar Lewandowski pożegnał funkcjonariuszy w minionym tygodniu. Podziękował im za wieloletnią służbę i złożył życzenia.

(źródło: KPP w Kole)