GOLINA. Gminna Liga Szóstek Piłkarskich

IS_DSCF3032

Na boisku ,,Orlik” przy Szkole Podstawowej w Kawnicach podsumowano Gminną Ligę Szóstek Piłkarskich. Wystartowało 8 drużyn..Zwyciężył zespół FC Golina. II miejsce zajął Herkules, III – OSP Spławie. Królem strzelców został Marcin Drzewiecki z zespołu Herkules, najlepszym bramkarzem Bogdan Szota z FC Golina.

Liga trwała od 14 kwietnia do 25 września. Rozegrano 14 kolejek. W tym roku rozegrany został dodatkowo puchar ligi na boiskach trawiastych w Radolinie i Myśliborzu. Puchar zdobył zespół Strażaka Radolina.

W zakończeniu i podsumowaniu Ligi wzięli udział burmistrz Goliny Tadeusz Nowicki radny Wojciech Miętkiewicz, członek Gminnej Rady Sportu Jerzy Podlasiński oraz prezes Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Mirosław Durczyński. Ligę prowadzili: Robert Iwiński, Daniel Kaczan i Maciej Przebieracz. Puchary, dyplomy i nagrody ufundował Urząd Miejski w Golinie oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Bramki zdobyte/stracone
1 FC GOLINA 39 94:24
2 HERKULES 29 58:27
3 OSP SPŁAWIE 25 42:30
4 STRAŻAK RADOLINA 21 48:45
5 OLDBOY TEAM 21 46:33
6 LUKS WĘGLEW 16 44:29
7 OSP KAWNICE 9 35:75
8 OSP MYŚLIBÓRZ 0 13:114

TERMINARZ GMINNEJ LIGI 6 PIŁKARSKICH

Termin 1

10.04.2011r. (niedziela)

1200 FC GOLINA – OSP KAWNICE 4 : 0

1245 HERKULES – OSP SPŁAWIE 2 : 3

1330 STRAŻAK RADOLINA – OSP MYŚLIBÓRZ 12 : 1

1415 LUKS WĘGLEW – OLDBOY TEAM 3 : 3

strzelcy bramek :FC Golina K. Stępiński x2, T. Budny, T Kowalski; Herkules S. Różewicz x2 Spławie K. Kwitowski, T. Jakubowski, D. Klimczak Radolina T.Wawrzyniak, A. Szkudlarek x2, M. Wróbel x2, N. Nowak x3, M. Jędro x2, D. Czajka, Ł Czajka Myślibórz M. Furmaniak Węglew A. Rutkowski x2 , J. Płóciennik Oldboy Team P. Kusiołek, W. Sypniewski

Termin 2

14.04.2011r. (czwartek)

1800 OSP KAWNICE – OLDBOY TEAM 2 :10

1845 LUKS WĘGLEW – OSP SPŁAWIE 1 : 2

1930 FC GOLINA– OSP MYŚLIBÓRZ 19 : 1

2015 STRAŻAK RADOLINA– HERKULES 3 : 6

Strzelcy bramek : OSP Kawnicee: M. Głębocki, S. Szymański; Oldboy Team: W. Sypniewskix2, P. Kusiołek(5), P. Puszkarek, D. Mrzewa, A. Borek; LUKS Węglew : S. Stefański; OSP Spławie: K. Kwitowski, T. Jakubowski; FC Golina: D. Wziętek x6, T. Budny x4, K. Maciaszek x5,T. Kowalski x2, K. Stępiński, J. Sobczak; OSP Myślibórz: M. Furmaniak; Strażak Radolina: M. Jędro x2, M.Wróbel; Herkules:D. Drzewiecki x2, M. Drzewiecki, R. Drzewiecki, K. Mazurkiewicz, K. Głowacki

Termin 3

08.05.2011r. (niedziela)

1200 HERKULES – LUKS WĘGLEW 3:3

1245 OSP SPŁAWIE –OSP KAWNICE 4:0

1330 OSP MYŚLIBÓRZ – OLDBOY TEAM 0:9

1415 FC GOLINA – STRAŻAK RADOLINA 4:1

Strzelcy bramek: Herkules:R. Drzewiecki, M. Głowacki, M. Drzewiecki; LUKS Węglew: T. Macudziński, J. Płóciennik, M. Ziarniak; Spławie: D. Klimczak x2, Jan. Woźniak, R. Wachocki; FC Golina: T.Kowalski x2, K. Stępiński x2; Radolina: N. Nowak; Oldboy: W. Sypniewski x3, P. Kusiołek x2, S. Paszek, A. Jóźwiak, Ł. Kaźmierczak, samobójcza

Termin 4

12.05.2010r. (czwartek)

1800 FC GOLINA– OLDBOY TEAM 4:2

1845 LUKS WĘGLEW – OSP KAWNICE 7:1

1930 OSP MYŚLIBÓRZ – HERKULES 1:7

2015 STRAŻAK RADOLINA –OSP SPŁAWIE 2:8

Strzelcy bramek: FC Golina: K. Maciaszek, M. Jabłoński; Oldboy TEAM: P. Kusiołek, P. Puszkarek; Węglew: J. Płóciennik x4,A. Rutkowski, M. Biegasiewicz, T. Macudziński; Kawnice: M. Żabierek; Myślibórz: M. Adamski; Herkules: P. Mazurkiewicz x3, M. Drzewiecki x2, K. Głowacki x2; Radolina: K. Marek x2; Spławie: D. Klimczak x2, T. Jakubowski x2, K. Kwitowski, Ł. Szwat, A. Kwitowski

Termin 5

15.05.2011r. (niedziela)

1200 HERKULES – OLDBOY TEAM 2:2

1245 FC GOLINA –OSP SPŁAWIE 3:1

1330 LUKS WĘGLEW – OSP MYŚLIBÓRZ 9:0

1415 OSP KAWNICE – STRAŻAK RADOLINA 1:4

Strzelcy bramek : Herkules: M. Drzewiecki x2; Oldboy: P. Puszkarek, D. Mrzewa; FC Golina: T. Budny x2, K. Maciaszek; Spławie: D. Klimczak; Węglew: A. Rutkowski x3, J. Płóciennik x2, P. Gabert x2, M. Jabłoński, M. Ziarniak; Radolina: M. Wróbel x2, K. Marek, M. Jędro ; Kawnice: M. Głębocki

Termin 6

22.05.2011r. (niedziela)

1200 FC GOLINA– HERKULES 5:3

1245 OSP SPŁAWIE – OLDBOY TEAM 1:3

1330 OSP KAWNICE – OSP MYŚLIBÓRZ 10:3

1415 LUKS WĘGLEW – STRAŻAK RADOLINA 1:2

Strzelcy bramek: FC Golina: T. Budny(2), T. Kowalski(2), D. Wziętek; Herkules: D. Drzewiecki(2), R. Kaźmierczak; OSP Spławie: T. Jakubowski; Oldboy TEAM: W. Sypniewski, A. Jóźwiak, P. Kusiołek; OSP Kawnice: K. Juśkiewicz(2), M. Głębocki(2), P. Galant(2), S. Szymański(2), M. Żabierek, M. Koliński; OSP Myślibórz: M. Furmaniak(2), R. Paszek; LUKS Węglew: J. Płóciennik, Strażak Radolina: M. Jędro, P. Puszkarek

Termin 7 Termin 14

29.05.2011r. (niedziela) 25.09.2011r.(niedziela)

1200 HERKULES – OSP KAWNICE 10:4

1245 LUKS WĘGLEW – FC GOLINA 3:5

1330 OSP SPŁAWIE – OSP MYŚLIBÓRZ 4:0

1415 OLDBOY TEAM – STRAŻAK RADOLINIE 1:1

Strzelcy bramek: Herkules: M. Drzewiecki(5), K. Głowacki(2), R. Kaźmierczak, D. Drzewiecki, P. Mazurkiewicz; OSP Kawnice: M. Żabierek(2), M. Koliński, M. Głębocki,; LUKS Węglew: J. Płóciennik(2),D. Kubiak; FC Golina: K. Stępiński(3), T. Kowalski, M. Jabłoński; OSP Spławie: K. Kwitowski(2),T. Jakubowski, Jak. Woźniak; Oldboy Team: P. Kusiołek; Strażak Radolina: D. Czajka

PUCHAR LIGI

05.06.2011r.(niedziela)boisko w Radolinie

1200 1 – 2 OSP MYŚLIBÓRZ – OSP SPŁAWIE 2:2 (2:3 rzuty karne)

1245 3 – 4 FC GOLINA – LUKS WĘGLEW 3:1

1330 5 – 6 OLDBOY TEAM – STRAŻAK RADOLINA 1:4

1415 7 – 8 OSP KAWNICE – HERKULES 3:6

18.09.2011r.(niedziela)boisko w Myśliborzu

1400 półfinał OSP SPŁAWIE – FC GOLINA 3:4

1445 półfinał STRAŻAK RADOLINA – HERKULES 3:2

1530 mecz towarzyski OLDBOY – OSP MYŚLIBÓRZ 4:0

1615 finał pucharu ligi FC GOLINA – STRAŻAK RADOLINA 0:0 (3:4 rzuty karne)

Termin 8

02.06.2011r. (czwartek)

1800 FC GOLINA – OSP KAWNICE 16 : 1

1845 HERKULES – OSP SPŁAWIE 1 : 3

1930 STRAŻAK RADOLINA – OSP MYŚLIBÓRZ 6 : 3

2015 LUKS WĘGLEW – OLDBOY TEAM 1 : 2

strzelcy bramek :FC Golina K. Stępiński x2, T. Budny(3), T Kowalski(3), M. Jabloński(4), J. Sobczak(4)OSP Kawnice: M. Malant; Herkules : M. Drzewiecki Spławie K. Kwitowski(2), samobójcza; Radolina M. Wróbel , N. Nowak x3, M. Jędro x2,M. Krzysztof Myślibórz : R. Paszek(2), M. OlszewskiWęglew:M. Biegasiewicz Oldboy Team P. Kusiołek(2)

Termin 9

12.06.2011 r. (niedziela)

1200 OSP KAWNICE – OLDBOY TEAM 2 :14

1245 LUKS WĘGLEW – OSP SPŁAWIE 6 : 2

1330 FC GOLINA– OSP MYŚLIBÓRZ 14 : 0

1415 STRAŻAK RADOLINA– HERKULES 2 : 5

Strzelcy bramek : OSP Kawnicee: M. Koliński, T. Bryl; Oldboy Team: P. Kusiołek(2), A. Jóźwiak(2); LUKS Węglew : J. Płóciennik, J. Flaszyński, P. Gabert(2), D. Kubiak, P. Rutkowski; OSP Spławie: K. Kwitowski, R. Wachocki; FC Golina: D. Wziętek (2), T. Budny (4),T. Kowalski (3), J. Sobczak(4), M. Jabłoński; Strażak Radolina: Ł. Czajka, Ł. Wawrzyniak

Termin 10

16.06.2011 r. (czwartek)

1800 HERKULES – LUKS WĘGLEW 2:0

1845 OSP SPŁAWIE –OSP KAWNICE 2:2

1930 OSP MYŚLIBÓRZ – OLDBOY TEAM 0:2

2015 FC GOLINA – STRAŻAK RADOLINA 7:2

Strzelcy bramek: Herkules: D. Drzewiecki, K. Głowacki ; Spławie: D. Świątek , Jak. Woźniak;OSP Kawnice : M. Malant, D. Przybylski; FC Golina: T.Kowalski , K. Stępiński, T. Budny(2), D. Wziętek,J. Sobczak, K. Maciaszek; Radolina: M. Krzysztof, M. Krzysztof; Oldboy: W. Sypniewski, R.Starzyński

Termin 11

19.06.2011 r. (niedziela)

1200 FC GOLINA– OLDBOY TEAM 6:3

1245 LUKS WĘGLEW – OSP KAWNICE 2:2

1330 OSP MYŚLIBÓRZ – HERKULES 0:6

1415 STRAŻAK RADOLINA –OSP SPŁAWIE 3:1

Strzelcy bramek: FC Golina: D. Wziętek, K. Stępiński, J. Szymaniak,T. Kowalski(2); Oldboy TEAM: P. Kusiołek, W. Sypniewski, M. Dybczak,; Węglew: P. Gabert, N. Koliński; Kawnice: M. Koliński, D. Przybylski; Herkules: P. Mazurkiewicz , M. Drzewiecki(5); Radolina: P. Czerwiński, D. Puszkarek, D. Czajka Spławie: D. Świątek

Termin 12 11.09.2011r. (niedziela)

1200 HERKULES – OLDBOY TEAM 3:2

1245 FC GOLINA –OSP SPŁAWIE 4:2

1330 LUKS WĘGLEW – OSP MYŚLIBÓRZ 5:0

1415 OSP KAWNICE – STRAŻAK RADOLINA 3:3

Strzelcy bramek : Herkules: M. Drzewiecki, R. Kwiatkowski,M. Skowroński; Oldboy: P. Puszkarek x2 D; FC Golina: T. Budny , T. Kowalski, M. Jabłoński; Spławie: D. Klimczak, R. Wachocki; Węglew: J. Płóciennik, P. Gaber Termin 7

Termin 13 15.09.2011r. (czwartek)

1800 FC GOLINA– HERKULES 0:4

1845 OSP SPŁAWIE – OLDBOY TEAM 3:1

1930 OSP KAWNICE – OSP MYŚLIBÓRZ 7:2

2015 LUKS WĘGLEW – STRAŻAK RADOLINA 2:2

Strzelcy bramek: Herkules: M. Drzewieckix3, D. Drzewiecki; OSP Spławie: D. Klimczakx2, Jak. Woźniak; Oldboy TEAM: D. Mrzewa; OSP Kawnice: M. Żabierekx2, R. Siupax4, M. Koliński ; OSP Myślibórz: M. Olszewski, L. Kołodziejczak; LUKS Węglew: P. Gabertx2, Strażak Radolina: Ł. Czajka, D. Czajka

Termin 14 25.09.2011r.(niedziela)

1200 HERKULES – OSP KAWNICE 4:0

1245 LUKS WĘGLEW – FC GOLINA 1:3

1330 OSP SPŁAWIE – OSP MYŚLIBÓRZ 6:2

1415 OLDBOY TEAM – STRAŻAK RADOLINIE 2:5

Strzelcy bramek: Herkules: M. Drzewiecki(3), M. Głowacki; LUKS Węglew: J. Płóciennik FC Golina: T. Budny(2), D. Wziętek ; OSP Spławie: K. Kwitowski(2), D. Klimczak, R. Wachocki, A. Kwitowski, M. Szygenda; OSP Myślibórz: M. Olszewski(2) Oldboy Team: P. Kusiołek(2); Strażak Radolina: D. Czajka, N. Nowak(2), Ł. Czajka, M. Jędro

Klasyfikacja strzelców

I M. Drzewiecki (25) – Herkules

II T. Budny (21) – FC Golina

III T. Kowalski (19) – FC Golina

P. Kusiołek (19) – Oldboy Team

FC Golina

K. Stępiński 12

K. Maciaszek 9

T. Kowalski 19

M. Jabłoński 9

A. Koziarski 0

J. Szymaniak 1

J. Sobczak 10

T. Budny 21

D. Wziętek 13

Oldboy TEAM

W. Sypniewski 9

S. Paszek 1

W. Borek 1

P. Kusiołek 19

B. Perliński 0

H. Wójcik 0

M. Wachocki 0

A. Jóźwiak 4

Ł. Kaźmierczak 1

P. Puszkarek 5

D. Mrzewa 3

M. Dybczak 1

R. Starzyński 1

Strażak Radolina

N. Nowak 8

A. Szkudlarek 3

M. Krzysztof 6

Ł. Czajka 5

P. Czerwiński 1

D. Czajka 5

M. Jędro 7

P. Klimczak 0

J. Szygenda 0

M. Wróbel 6

Ł. Wawrzyniak 2

D. Puszkarek 4

Spławie

T. Jakubowski 6

K. Kwitowski 10

D. Świątek 2

Ł. Szwat 1

Jak. Woźniak 3

J. Woźniak 1

D. Klimczak 10

R. Wachocki 4

R. Zbierski 0

A. Kwitowski 3

M. Szygenda 1

LUKS Węglew

R. Garbarczyk 0

S. Garbarczyk 0

T. Macudziński 3

P. Gabert 8

D. Hecht 0

D. Kubiak 3

M. Szustakowski 0

A. Rutkowski 5

J. Flaszyński 2

S. Stefański 1

M. Szymański 0

T. Niedzielski 0

M. Tomaszewski 0

M. Jabłoński 1

J. Płóciennik 14

M. Ziarniak 2

M. Biegasiewicz 2

P. Rutkowski 1

N. Koliński 1

OSP Kawnice

R. Siupa 6

M. Podlasiński 0

M. Bachera 0

K. Karczewski 0

K. Perliński 0

M. Głębocki 5

S. Szymański 3

M. Żabierek 6

P. Galant 2

K. Juśkiewicz 2

M. Koliński 5

M. Malant 2

T. Bryl 1

D. Przybylski 2

M. Piotrowski 1

OSP Myślibórz

W. Antoniuk 0

M. Furmaniak 4

P. Kożuchowski 0

K. Staszak 0

K. Leszczyński 0

D. Puszkarek 0

M. Adamski 1

R. Paszek 3

M. Olszewski 4

L .Kołodziejczak 1

HERKULES

D. Drzewiecki 7

M. Głowacki 2

R. Kaźmierczak 3

M. Skowroński 1

M. Drzewiecki 25

R. Kwiatkowski 1

A. Budkiewicz 0

R. Budkiewicz 0

K. Kobojek 0

K. Głowacki 9

R. Drzewiecki 1

H. Woźniak 0

T. Hyży 0

S. Różewicz 2

P. Mazurkiewicz 6

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA