POWIAT KONIŃSKI. Życzenia dla strażaków

OSP

Niech te Święta połączą brać strażacką i całe społeczeństwo ponad podziałami. Przytoczę w tym miejscu słowa Cypriana Kamila Norwida “Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie, ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie” – życzy Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnej Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Piaskowski.

—————————————————-

Drodzy Druhowie
Powiatu konińskiego

Minął kolejny rok. Rok w którym druhowie powierzyliście mi obowiązki Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnej Rzeczypospolitej Polskiej. Wierzę, że sprostam zadaniom i nie zawiodę Waszych oczekiwań. Korzystając z możliwości przekazania Wam życzeń natychmiast to czynię.

Niech w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, spotkania opłatkowe i uroczyste kolacje wigilijne ogarnie Was uczucie radości, miłości i szczęścia rozlewając się obfitością łask w życie Wasze i Waszych Rodzin.

Niech te Święta połączą brać strażacką i całe społeczeństwo ponad podziałami. Przytoczę w tym miejscu słowa Cypriana Kamila Norwida “Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie, ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie”.

Na Nowy Rok życzę Wam dużo zdrowia i wzajemnego zrozumienia a trud, jaki podejmujecie, aby był dla Was źródłem osobistej satysfakcji i uznania społecznego.

Życzę wszystkim zadowolenia z wykonywanych zadań, siły wewnętrznej, szczęścia oraz niczym nieograniczonej przyjaźni i spełnienia wszystkich marzeń. Niech ciepło tych życzeń towarzyszy nam przez cały rok.

Ze strażackim pozdrowieniem
i wyrazami szacunku
Andrzej Piaskowski