KONIN. Prezenty dla WTZ Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, Klubu ,,Warta” Rumin i Fundacji ,,Podaj Dalej”

IS_149

Supermarkety Intermarché i Bricomarché w Koninie przekazały pomoc finansową trzem miejscowym organizacjom. Wsparcie otrzymał Warsztat Terapii Zajęciowej Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem – Odział Konin, Klub Sportowy „Warta” Rumin oraz Fundacja „Podaj Dalej” im. Doktora Piotra Janaszka. Łączna wartość pomocy wyniosła 7 tysięcy złotych. Czeki przekazano na uroczystym spotkaniu w Sali Ratuszowej Urzędu Miejskiego w Koninie.

Sklep „dom i ogród” – Bricomarché przekazał środki dwóm organizacjom. Po 1 750 zł trafiło na konto Warsztatu Terapii Zajęciowej Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem – Odział Konin oraz Klubu Sportowego „Warta” Rumin. Zdecydowaliśmy się wesprzeć Fundację, która opiekuje się osobami niepełnosprawnymi, oraz klub sportowy, który wspiera młode talenty. Uznaliśmy, że pomoc powinna trafić zarówno do tych, którzy muszą mierzyć się z codziennością pokonując bariery własnego ciała i umysłu, jak i do tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności sportowe – powiedział Robert Witaszak, właściciel sklepu Bricomarché w Koninie.

Sklep spożywczy Intermarché przekazał 3 500 zł Fundacji „Podaj Dalej” im. Doktora Piotra Janaszka. Prawie od początku istnienia, sklep Intermarché w Koninie swoją pomoc przekazuje dla Fundacji „Podaj Dalej”. Doceniamy trud, zaangażowanie oraz efekty pracowników i wolontariuszy na rzecz osób, które tego najbardziej potrzebują. Idea pracy na rzecz społeczeństwa obywatelskiego, której propagatorem był doktor Janaszek, doskonale, wpisuje się w naszą misję, dlatego również i w tym roku postanowiliśmy wesprzeć Fundację „Podaj Dalej” – powiedział Krzysztof Kowalczyk, właściciel sklepu Intermarché w Koninie.

Przygotowano również niespodziankę dla podopiecznych organizacji, które otrzymały pomoc. Ze spektaklem ,,Zimowa układanka” wystąpił Teatr Wariate z Poznania.

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA