KONIN. Śmiertelne przejście dla pieszych

nowe_logo1

Komenda Miejska Policji w Koninie wyjaśnia okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło 22 lutego br. Na Alejach 1 Maja w Koninie, tuż za skrzyżowaniem z ulicą Dworcową, autobus uderzył w pieszego mężczyznę, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. Świadkowie proszeni są o kontakt z Policją.

22 lutego br. o godz. 7.49 autobus komunikacji miejskiej uderzył w mężczyznę przechodzącego przez Aleje 1 Maja po oznakowanym przejściu dla pieszych. Mężczyzna kilka dni po wypadku w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

W celu wszechstronnego wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia, osoby które były świadkami, w szczególności pasażerów tego autobusu, kierowców i pasażerów  jasnego fiata palio weekend i białego busa, stojących w czasie zaistnienia wypadku na środkowym pasie ruchu Alei 1 Maja od ulicy Kleczewskiej w kierunku ulicy Dworcowej oraz kierowcę i pasażerów czarnego samochodu nauki jazdy dojeżdżających do tego przejścia lewym pasem ruchu od ulicy Kleczewskiej, Policja prosi o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Koninie przy ul. Przemysłowej 2, pokój 229, tel. 63 247 24 58.

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA