KRZYMÓW (PAPROTNIA). 6 maja – motocykliści i muzyka country

Atrakcyjnie zapowiada się rozpoczęcie sezonu motocyklowego w gminie Krzymów, 6 maja. Będzie połączone z częściowym otwarciem Centrum Sportów Ekstremalnych, które powstaje w Paprotni (ok. 10 km od Konina przy trasie Konin – Koło). Na imprezie wystąpi gwiazda muzyki country – zespół ZAYAZD. Organizatorami są: Koło Motocyklowe MAGNETO działające na terenie gminy Krzymów i Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie.

W ramach I etapu prac związanych z Centrum Sportów Ekstremalnych na zagospodarowanym terenie byłej żwirowni powstał tor dla crossów i quadów. Teren został ogrodzony, wykonano place i wydzielono miejsca na ścianę wspinaczkową oraz do paintballa. Wykonano również tarasy widokowe. W kolejnych etapach planowane jest postawienie ściany wspinaczkowej, dokończenie placu do paintballa, wyremontowanie budynku wraz z węzłem sanitarnym, postawienie chaty grillowej, wybudowanie wieży widokowej i nasadzenie roślinności.

Zakończenie I etapu pozwala na użytkowanie toru, który jest największą atrakcją zarówno dla osób, które jeżdżą na quadach i crossach, jak i tych, którzy lubią patrzeć na wyczyny jeżdżących.

Wstępny program przewiduje, że w 6 maja w godzinach popołudniowych w kościele w Krzymowie zostanie odprawiona msza święta. Sportowymi atrakcjami będą przejazdy motocykli, samochodów terenowych 4×4, pokazy jazdy quadami i crossami na nowym torze. Nie zabraknie kiełbaski i grochówki. Muzyczną atrakcją będzie koncert zespołu ZAYAZD, który wykonuje muzykę country. Już teraz warto zaplanować sobie czas i spędzić 6 maja na nowym torze w Paprotni.

Gmina Krzymów szczególnie serdecznie zaprasza motocyklistów i sympatyków motoryzacji, również tych młodszych, którzy jeżdżą na różnego rodzaju motorowerach i skuterach.

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA