GOLINA. II Bieg Konwaliowy – wystartowało 300 osób

konw7

W drugiej edycji Biegu Konwaliowego w Golinie, w ramach ogólnopolskiej akcji ,,Polska biega”, uczestniczyło 300 osób w różnym wieku: od przedszkolaków do dorosłych. Sprawdzili swoje siły nie tylko w biegach, ale także w nordic walking i jeździe na rowerze. Nikt nie zawiódł. Biegi odbywały się na Stadionie Miejskim, gdzie rywalizowały dzieci, oraz na trasie w lesie, gdzie zmagali się dorośli.

Zawody przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Piotr, Robert oraz Michał, którym organizatorzy: Stowarzyszenie Klub Biegacza ,,Wartko”, Dom Kultury w Golinie i Urząd Miejski w Golinie serdecznie dziękuje za pomoc. Uczestnicy pokonali cztery różne dystanse, w zależności od wieku: przedszkolaki – 200 m, młodsze dzieci – 400 m, starsze – 800 m, gimnazjaliści 1200 m. Dla najlepszych były medale i dyplomy. Ponadto rozlosowano upominki.

W biegu głównym uczestniczyło 110 osób, w konkurencjach: biegowych, nordic walking, rowerzyści. Leśna trasa miała 8 km. Nagrodą za ukończenie trasy był pamiątkowy medal.

- Cieszymy, że mogliśmy dostarczyć pozytywnych wrażeń, okazji do poznania się, zachęcenia bliskich do udziału w imprezie. Dziękujemy za wspólną zabawę, pomoc w organizacji, wsparcie sponsorów – podkreślili przedstawiciele organizatorów.

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA