JAROSŁAW KACZYŃSKI w KONINIE. Donald Tusk jak bożek

SONY DSC

Na spotkaniu w Konińskim Domu Kultury prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński porównał tych, którzy łapią się na lep propagandy rządu Donalda Tuska do ludzi, którzy kierują się ,,wiarą o charakterze religijnym”. Jego zdaniem redukcja praw pracowniczych, kłopoty z dostępem do służby zdrowia, zamykanie małych szkół, likwidowanie urzędów i placówek użyteczności publicznej w mniejszych miejscowościach to przejaw ,,upadku naszej cywilizacji”, bowiem dobra społeczne przestają być ogólnodostępne. W Polsce zwycięża darwinizm społeczny, czyli sposób rządzenia opierający się na przekonaniu, że główne problemy może rozwiązać jedynie wolny rynek.

Kaczyński krytycznie ocenił jakość trzech głównych telewizji. Jego zdaniem propaganda jest w nich większa niż w okresie PRL-u.

O katastrofie smoleńskiej powiedział: – Wszystko na to wskazuje, że był to zamach. O ludziach, którzy decydują o zasadniczych sprawach w Polsce: – To establishment spod ciemnej gwiazdy. O śmierci takich osób, jak generał Sławomir Petelicki: – Są likwidowani ludzie.

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA