TUREK, KALISZ. ,,LATO Z RADIEM” 2013. Wystąpią: Stachursky, Myslovitz i Lady Pank

W ostatni weekend swymi występami zachwycili nas Maryla Rodowicz, Bracia i K.A.S.A. A już w najbliższy zagrają m.in. Stachursky, Myslovitz i Lady Pank. Kolejne przystanki na trasie „Lata z Radiem” to Turek i Kalisz. W Turku koncerty „Lata z Radiem” odbędą się w sobotę, 13 lipca, na Stadionie 1000-lecia przy ul. Sportowej, a w Kaliszu14 lipca na Polach Marsowych.

Najmłodszych uczestników imprez rozbawi Robi Show z programem obejmującym niezapomniane wiersze Brzechwy i Tuwima. W obu miejscowościach publiczność rockandrollowo rozgrzeje Hamak Band, w Turku wystąpi Stachursky, natomiast w Kaliszu – Myslovitz. Gwiazdą imprez będzie zespół Lady Pank, który obchodził w ubiegłym roku 30-lecie działalności. Uczestników do wspólnej zabawy porwą Roman Czejarek i Bogdan Sawicki, a na odważnych czekać będzie wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami – do wygraniam.in. maskotka „Lata z Radiem” – foka. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

Jacek Stachursky tak zapowiada swoje występy: Kochani! Koncert w Turku to kolejna moja przygoda z koncertami z cyklu „Lato z Radiem”.  Bardzo się cieszę, że ponownie mogę się z Wami spotkać właśnie podczas tej trasy. Już dziś zapraszam na mój koncert w Turku oraz w Jeleniej Górze. Będzie DOSKOnała zabawa!

Lato z Radiem” to strefa dobrej zabawy: poza występami gwiazd polskiej muzyki, każdy znajdzie atrakcje dla siebie. W ramach koncertów za każdym razem odbywają się ciekawe konkursy z wartościowymi nagrodami, liczne gryzabawy czy pokaz sztucznych ogni. Natomiast wszystkich pragnących poznać tajniki pracy dziennikarza radiowego do studia plenerowego Pierwszego Programu Polskiego Radia zaprasza Karolina Rożej. W najbliższy weekend audycja będzie nadawana z rynku miasta w Turku (sobota) oraz z rynku przy Urzędzie Miasta w Kaliszu (niedziela).

Więcej szczegółów na latozradiem.pl.

(nadesłane do Redakcji KGI przez Polskie Radio S.A.)