WIERZBINEK. Gminny Finał WOŚP

IS_P1102962

Wolontariusze XXIV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z terenu gminy Wierzbinek: Magdalena Kowalska, Emil Kazimierczak, Damian Feliksiak, Kamil Frątczak, Wiktoria Jąkalska, Klaudia Nawrot, Katarzyna Sosnowska, Jakub Sosnowski, Dominik Henke, Karol Henke, Natalia Brudzińska, Martyna Szkudlarek, Bartosz Augustyniak, Maria Pińska, Anna Siwińska i Anna Kuczyńska zebrali 5892,35 zł i 10 eurocentów.

10 stycznia 2016 roku zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Gmina Wierzbinek po raz kolejny kolejny przyłączyła się do tej akcji. Pieniądze, zebrane podczas tegorocznego finału, przeznaczone będą na zakup sprzętu dla oddziałów pediatrycznych i geriatrycznych.

Na scenie świetlicy w Sadlnie wystąpiły dzieci z gminnego przedszkola oraz ze szkoły podstawowej z Sadlna, a także Elwira Zajdel i Julia Kaczalska z Zarynia. W świetlicy w Zaryniu dzieci i młodzież zaprezentowały część artystyczną. Zaśpiewał zespół „Na swojską nutę”.

Organizatorzy dziękują osobom zaangażowanym w organizację zbiórki pieniędzy na rzecz WOŚP oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do zapełnienia puszek wolontariuszy.