GOLINA. Złote Gody, czyli 50 lat razem

IS_062

Szesnaście par otrzymało z rąk burmistrza Goliny Mirosława Durczyńskiego i przewodniczącej Rady Miejskiej Urszuli Furmaniak oraz zastępcy kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Kingi Szykownej okolicznościowe medale z okazji 50 lat wspólnego pożycia małżeńskiego, nadane przez prezydenta Polski Andrzeja Dudę. Uroczystość odbyła się w Domu Kultury w Golinie.

Organizatorzy Złotych Godów przygotowali słodki poczęstunek, z tortem i szampanem. Ze specjalnym programem artystycznym wystąpiła młodzież z Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Golinie i Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie. Nie zabrakło życzeń i wielu ciepłych słów pod adresem Jubilatów.

50-lecie małżeństwa obchodzili: Halina i Czesław Antoniak, Teresa i Stefan Borońscy, Aleksandra i Ryszard Chojnaccy, Jadwiga i Stanisław Górniewicz, Julia i Wacław Jarońscy, Stanisława i Michał Karnafel, Janina i Feliks Kulesza, Helena i Władysław Los, Halina i Władysław Mańkowscy, Anna i Józef Osowicz, Zofia i Feliks Pałuccy, Krystyna i Jerzy Robak, Irena i Stanisław Stachurscy, Stanisława i Kazimierz Stodulscy, Helena i Lechosław Urbaniak, Daniela i Władysław Urzędowscy.

Jubilatom życzymy zdrowia, szczęścia i doczekania kolejnych okrągłych rocznic!