WIERZBINEK. 4 czerwca XX Targi Wierzby i Wikliny ,,Salix”

Gmina Wierzbinek już po raz XX organizuje Targi Wierzby i Wikliny „Salix” połączone z Dniami Wierzbinka. Impreza łączy w sobie kiermasz sztuki ludowej i rękodzieła artystycznego oraz występy estradowe. Targi stwarzają znakomitą możliwość nie tylko zaprezentowania swoich prac, ale także znalezienia na nie nabywców oraz nawiązania korzystnych kontaktów.

W tym roku Targi odbędą się 4 czerwca. Zainteresowanych udziałem w imprezie prosimy o zapoznanie się z regulaminem (Regulamin 2017), wypełnienie załączonego formularza (Formularz zgłoszeniowy 2017) i przesłanie go – do 5 maja br.pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy w Wierzbinku, plac Powstańców Styczniowych 110, 62-619 Sadlno. Dodatkowych informacji o warunkach uczestnictwa udziela Małgorzata Kozicka, tel. (63) 26 11 380 w. 106, e-mail: gok.wierzbinek@gmail.com

W sposób szczególny zaproszenie kierujemy do twórców ludowych, osób zajmujących się rękodziełem artystycznym i wykonujących tak zwane ginące zawody: do wikliniarzy, rzeźbiarzy, malarzy, rękodzielników, do tych wszystkich, dzięki którym Targi mają tak wyjątkową atmosferę.

Serdecznie zapraszam do udziału w Targach ,,Salix”,
Wójt Gminy Wierzbinek
dr Paweł Szczepankiewicz