STARE MIASTO. 20 maja wyjątkowy koncert

W majowe popołudnie zapraszamy na wyjątkowy koncert podczas, którego zabierzemy Państwa w niezwykłą podroż muzyczną z miłością w tle. Będzie muzycznie magicznie i tajemniczo.

Repertuar dobrany został specjalnie dla tego koncertu i Gminy Stare Miasto. Zawiera mieszankę stylów muzycznych od pięknych walcy Straussa, poprzez takie działa jak Wielka Sława to żart, aż do świata musicali, muzyki filmowej oraz największych przebojów muzyki rozrywkowej. Usłyszymy między innymi: „Volare”, „Quando, Quando, Quando” oraz „Lubię wracać tam gdzie byłem już”naszego mistrza Zbigniewa Wodeckiego. Nie zabraknie utworów Leonarda Cohena oraz hitów takich jak „It’s now or never” – Elvisa Presleya, i tym samym na scenie zagości sam król.

Przed publicznością Gminy Stare Miasto wystąpią artyści koncertujący w kraju i zagranicą:

  1. Mirosław Niewiadomski – tenor
  2. Mariusz Adam Ruta – tenor
  3. Jadwiga Tomczyńska – harfistka o anielskim głosie.

Gospodarzem koncertu, który przeprowadzi Państwa przez tę niezwykłą muzyczną podróż będzie Renata Brukiewicz, producent koncertu.

Tenorzy doskonale łączą klasykę z rozrywką, poruszają serca czarując głosem, wzruszają słowami i bawią publiczność tak, że: „cała sala śpiewa z nami”.

Mirosław Niewiadomski – zdobywca złotej róży w „Bitwie Tenorów na Róże”, wydawca czterech niezwykłych płyt, w tym płyty o miłości, którą będzie można nabyć po koncercie. A utwory z tej płyty znajdą się specjalnie w repertuarze koncertu. Ostatnia jego główna rola – to rola Barinkaya w Baronie Cygańskim. Mistrz wykonań utworów Elvisa Presleya.

Mariusz Adam Ruta – tenor – artysta młodego pokolenia, solista współpracujący z teatrami, występujący w filharmoniach. Razem z Mirosławem Niewiadomskim na scenie tworzą doskonały duet, który bawi i wzrusza publiczność.

Harfistka, Jadwiga Tomczyńska, znana jest już publiczności Gminy Stare Miasto. Wirtuoz gry na harfie, kobieta o anielskim głosie. Uczestniczka programów talent show, która tym razem dopełni wspaniałe głosy tenorów magicznymi dźwiękami harfy oraz vokalem.

Producentem, dyrektorem artystycznym i jednocześnie prowadzącą koncert jest P. Renata Brukiewicz – właścicielka firmy eventowo–szkoleniowej, która specjalizuje się w produkcjach gali, jubileuszy, koncertów i wydarzeń specjalnych. Renata Brukiewicz to także dyplomowany trener biznesu, publicystka i popularyzatorka wiedzy z zakresu savoir vivre oraz etykiety. Wydarzenia, które organizuje nazywane są oskarowymi.

Ten koncert to połączenia elegancji, humoru, ciekawostek i sztuki muzycznej na najwyższym poziomie. Pozycja obowiązkowa. Serdecznie zapraszamy.

(Gmina Stare Miasto)