POZNAŃ. 4 – 5 sierpnia III Międzynarodowy Zlot Cabrio Poland 2018

W tym roku do kalendarza letnich wydarzeń dołącza III Międzynarodowy Zlot Cabrio Poland. Sukcesy dwóch poprzednich edycji sprawiły, że z Gniezna wydarzenie przenosi się do Poznania. W dniach 4 – 5 sierpnia na terenach Polany Piknikowej przy Jeziorze Maltańskim ponownie spotkają się pasjonaci samochodów bez dachu, by wspólnie wziąć udział w licznych atrakcjach. To tam ponownie przyświecać wydarzeniu będzie idea „Wiele marek, jedna pasja”. Imprezę organizuje Agencja Brandq.


Podczas dwóch dni Święta Cabrio w Polsce, Uczestnicy wezmą udział m.in. w Rajdzie Pełnym Tajemnic – 264 km trasy w nieznane, po przepięknych terenach Wielkopolski, ponownie pobiją rekord jednoczesnego otwierania dachów przy energicznej muzyce AC/DC. Wydarzeniu towarzyszy również Festiwal Food Trucków – ulubiony rodzaj kuchni Polaków, American Day – największe święto Fast Foodów w okolicy, a także inne konkursy i atrakcje.

Wydarzenie z roku na rok przyciąga coraz więcej Uczestników, dlatego w Poznaniu Organizatorzy spodziewają się powitać ok. 500 kabrioletów, a łączna ilość odwiedzających imprezę szacowana jest na ok. 30 tysięcy. Na stronie www.cabriopoland.com znajdują się szczegółowe informacje dotyczące programu imprezy, a także formularz kontaktowy dla wolontariuszy chcących wspomóc działania organizacyjne.