WYBORY SAMORZĄDOWE 2018. KONIN. Katarzyna Rzepecka-Andrzejak, kandydatka PiS do Sejmiku: ,,Muszą powstać nowe tereny inwestycyjne”

1

- Zależy mi na rozwoju Konina i regionu. Dlatego muszą powstać nowe tereny inwestycyjne – mówiła na spotkaniu prasowym Katarzyna Rzepecka-Andrzejak, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Spotkanie odbyło się przy terenie, gdzie trwa przebudowa skrzyżowania drogi krajowej nr 92 (ul. Warszawska, ul. Kolska) z drogą krajową nr 72 (ul. Europejska). Rzepecka-Andrzejak podkreśliła, że ta inwestycja jest dowodem na to, że Prawo i Sprawiedliwość będzie dbało o region koniński. A właściwa współpraca rządu i samorządu zapewni realizację większej ilości dużych projektów infrastrukturalnych.

Jednocześnie kandydatka PiS stwierdziła, że gospodarczy rozwój regionu konińskiego będzie szansą dla różnych grup społecznych, także osób młodych. I nie będą oni musieli wyprowadzać się do innych części kraju, aby tam szukać swojej życiowej szansy.

Katarzynę Rzepecką-Andrzejak w wyborach do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego poparło dwóch obecnych na spotkaniu prasowym posłów PiS: Ryszard Bartosik i Zbigniew Dolata. Podkreślili, że to osoba młoda i dynamiczna, która już dała się poznać z dobrej strony. I jest gwarantem, że jeśli zostanie radną wojewódzką, będzie się angażowała w sprawy regionu konińskiego.