KONIN. Premiera sezonu foodtruckowego w Koninie. Letni piknik pod Galerią nad Jeziorem

Zlot Food Trucków Konin

28, 29, 30 sierpnia 2020 r. to daty, które każdy miłośnik dobrej kuchni już teraz powinien zapisać sobie w kalendarzu. W Koninie pojawią się prawdziwi pasjonaci kulinariów, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Kulinarne świętowanie lata odbędzie się na parkingu centrum handlowego Galeria nad Jeziorem.

Weekend od 28 – 30 sierpnia upłynie w Koninie pod znakiem dobrego jedzenia. Organizator zlotu – organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków z całej Polski, ponownie zaprasza do rodzinnego świętowania lata pod popularnym centrum handlowym – Galeria nad Jeziorem.

Ucztowanie w formule wielkiego, rodzinnego pikniku, którego główną atrakcją jest kilkanaście food trucków, od kilku lat przyciąga spragnionych niecodziennych smaków mieszkańców.

Przez trzy dni zlotu w godz. 10.00 – 21.00 serwowane będą oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Galeria nad Jeziorem mieści się przy ul. Paderewskiego 8. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Organizatorzy przygotowali dla Czytelników Konińskiej Gazety Internetowej 4 darmowe vouchery. Talony dotyczą konkretnego food trucka, w którym będzie można odebrać dowolne danie z menu. Vouchery będą do odbioru podczas wydarzenia na stoisku organizatora – Le Mini Lemoniada. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać maila na adres: redakcja@koninskagazetainternetowa.pl, z imieniem i odpowiedzią na pytanie, w jakich dniach i gdzie odbędzie się zlot food trucków w Koninie. Zwycięzcy otrzymają zwrotnego maila z hasłem do odbioru talonu.