KONIN. Wielki powrót food trucków. Wiosenny zlot przy Galerii Nad Jeziorem

Zlot Food Trucków Konin

Oryginalny burger i belgijskie frytki pod chmurką? Sezon foodtruckowy czas zacząć! 28, 29 i 30 maja 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Koninie pojawią się prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Wiosenne, kulinarne świętowanie będzie miało miejsce przy popularnej Galerii nad Jeziorem.

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po dłuższej przerwie food trucki wracają do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata.

Długi weekend od 28 – 30 maja upłynie w Koninie pod znakiem doskonałego jedzenia. Organizatorzy zlotu zapraszają do rodzinnego świętowania wiosny pod centrum handlowym, gdzie odbędzie się kultowy już zlot.

Do Konina zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu są Galeria nad Jeziorem oraz organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się przy na parkingu Galerii nad Jeziorem, przy ul. Paderewskiego 8 w Koninie. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/832314824042002/?ref=newsfeed

Dla Czytelników Konińskiej Gazety Internetowej mamy 3 vouchery na danie z menu we wskazanym food trucku. Należy odpowiedzieć na pytanie, kiedy i gdzie odbędzie się wiosenny zlot food trucków w Koninie. Odpowiedzi należy przesłać na adres mailowy: redakcja@koninskagazetainternetowa.pl oraz podać swoje imię i nazwisko. Do zwycięzców trafią zwrotne maile z hasłem do odbioru vouchera. Na odpowiedzi czekamy do 26 maja.