NOWA ANKIETA. Najbardziej ceniony szef samorządu

7 lutego zaproponowaliśmy nową ankietę. Ma ona wskazać, który szef samorządu jest najbardziej ceniony wśród Czytelników Konińskiej Gazety Internetowej. Zapraszamy do głosowania.

Celem ankiety jest jednak przede wszystkim przybliżenie imion i nazwisk tych, którzy stoją na czele gmin (w rejonie konińskim) oraz powiatów we wschodniej części Wielkopolski. A ten katalog nie jest taki łatwy. I dlatego warto go powtarzać, aby się dobrze utrwalił. Podobnie jak informacja, że powiat koniński obejmuje teren 14 gmin, że Konin to jednocześnie i gmina, i powiat, a region koniński (często zwany subregionem) tworzy pięć powiatów (licząc z Koninem).

W pierwszej ankiecie pytaliśmy, jaki był dla Czytelników rok 2010. Dwie trzecie głosujących odpowiedziało, że dość dobry, dobry albo bardzo dobry. Tym życzymy, aby podobnie było w roku 2011. 9 osób odpowiedziało, że bardzo zły. I za tych trzymamy kciuki, aby miały w sobie siły do pozytywnego uporania się z negatywnymi przeżyciami. Sił i pomyślnych wydarzeń życzymy także wszystkim pozostałym.

PS. 9 marca w ankiecie zostali umieszczeni burmistrzowie: Koła, Słupcy i Turku.