STARE MIASTO, CANNES. Przyjeżdżajcie tu inwestować!

Cannes

Przedstawiciele gminy Stare Miasto w Cannes, we Francji? I to nie na urlopie, ale w konkretnym celu – aby zachęcać do inwestowania. Okazuje się, że można. W dniach 8 – 11 marca wójt gminy Stare Miasto Ryszard Nawrocki oraz Elżbieta Kaczmarek, rzecznik prasowy Stowarzyszenia Samorządowego A2 Wielkopolska uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji w Cannes. To jedna z najbardziej prestiżowych imprez tego typu na świecie.

Prezentacja ofert inwestycyjnych gminy Stare Miasto oraz członków Stowarzyszenia Samorządowego A2 Wielkopolska znalazła się na wspólnym stoisku Wielkopolski, którego gospodarzem był Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Udział w targach dofinansowany był w ramach projektu ,,Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.

W targach według organizatorów wzięło udział 4 tys. inwestorów z 85 krajów. Stoiska ekspozycyjne były na trzech piętrach Pałacu Festiwalowego oraz w kilku namiotach znajdujących się na promenadzie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również towarzyszące targom liczne panele dyskusyjne oraz konferencje. Podczas czterech dni targowych stoisko Wielkopolski odwiedziło wielu potencjalnych inwestorów zainteresowanych terenami w naszym regionie.

Oprócz gminy Stare Miasto i Stowarzyszenia Samorządowego A2 Wielkopolska w Cannes promowali się: Gniezno, powiat gnieźnieński, Śrem, Leszno, Jarocin oraz powiat szamotulski. Oferty nieruchomości z terenu Wielkopolski prezentowali również przedstawiciele Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski.

(nadesłał: Urząd Gminy w Starym Mieście)

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA