GOLINA, KAZIMIERZ BISKUPI, RYCHWAŁ, RZGÓW, SOMPOLNO, ŚLESIN, WIERZBINEK. Amfetamina, akumulatory i kradzież …psa

logo_konin_95

Policjanci z Komisariatu Policji w Sompolnie zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy Wierzbinek, który poprzedniej nocy z ogrodzonego terenu prywatnej posesji zabrał 8-miesięcznego owczarka niemieckiego. Okazało się, że złodziejem był sąsiad. Czworonoga szybko sprzedał za 400 zł. I szybko został zatrzymany.

Wczoraj wieczorem policjanci z Posterunku Policji w Kazimierzu Biskupim zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który rano przy sklepie wyrwał z ręki 16-letniemu mieszkańcowi Kazimierza Biskupiego telefon komórkowy. Policjanci odzyskali telefon. 25-latek odpowie za kradzież.

Na terenie gminy Rzgów włamano się do garażu spółdzielni rolniczej, z której ukradziono mi.in. lekką przyczepkę samochodową, 2 akumulatory od ciągnika i inne urządzenia. W Golinie kierowca osobowego pojazdu na stacji paliw zatankował paliwo i odjechał, nie płacąc należnego rachunku – blisko 300 zł.

Na drogach policjanci zabezpieczali miejsca 5 kolizji drogowych. Uniemożliwili dalszą jazdę 22-letniej mieszkance gminy Rychwał , która późnym wieczorem w Ślesinie prowadziła samochód opel corsa pod wpływem środków odurzających. Użyty przez policjantów narkotester w organizmie zatrzymanej kobiety wykazał obecność amfetaminy.

(źródło: KMP w Koninie)

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA