ZAGINIONY. Kazimierz Chojnacki, lat 61, mieszkaniec Konina

chojnacki kazimierz

Wczoraj (8 sierpnia) około godziny 6.00 rano wyjechał rowerem (zielona damka) na grzyby w okolice pobliskich zwałek pokopalnianych i lasów w kierunku na Wieruszew Kazimierz Chojnacki, 61-letni mieszkaniec konińskiego osiedla Niesłusz (ul. Matejki 3/7). Do godz. 19.00 nie wrócił do domu. Zaniepokojona żona powiadomiła policję.

We wskazane przez zgłaszającą miejsce skierowani zostali policjanci i strażacy. Poszukiwania prowadzono do zapadnięcia zmierzchu. Bez rezultatu. Dzisiaj od rana ponownie wszczęto poszukiwania. Uczestniczą w nich policjanci, strażacy i strażacy ochotnicy. Po południu przewidziany jest udział policyjnego śmigłowca.

Zaginiony ubrany był w kurtkę typu moro, koszulę w biało-czerwoną kratkę, niebieskie spodnie dżinsowe, zieloną czapkę z daszkiem, gumofilce koloru szaro-czarnego. Rysopis zaginionego: wzrost 176 cm, waga 76 kg, krępa budowa ciała, włosy siwe czesane na bok, niebieskie oczy, uszy duże lekko odstające.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o przekazywanie ich dyżurnemu KMP w Koninie – bezpłatny numer alarmowy 997.

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA