ŚLESIN. Leśny Raj

IS_DSC03869

Na terenie Term Ślesińskich otwarto Park Linowy „Leśny Raj”. To niezła gratka dla amatorów mocnych przygód i aktywnego wypoczynku na łonie natury. Z inicjatywą budowy Parku Linowego wystąpił do Gminy prywatny inwestor. Rozmowy Burmistrza, prezesa spółki Termy Ślesińskie i inwestora zaowocowały zlokalizowaniem parku na gruntach należących do spółki Termy Ślesińskie, która pobiera z tego tytułu czynsz dzierżawny.

Chętni mają do wyboru cztery trasy: łatwą, średnią, trudną i pakiet (średnia + trudna). Tor składa się z 60 przeszkód, których łączna długość wynosi 400 m i przebiega na wysokości od 5 do 11 m nad ziemią. Różnorodność przeszkód nie pozwoli na nudę. Do dyspozycji są 4 tyrolki oferujące maksimum prędkości i zabawy, kładki sprawdzające równowagę, mostki, siatki oraz wymagające trawersy.

Organizatorzy zapewniają atrakcje dla dzieci (minimalny wzrost 140 cm z rękami uniesionymi do góry), dorosłych i seniorów. Obsługiwane są osoby indywidualne i grupy zorganizowane. To świetny pomysł na aktywny wypoczynek na łonie natury, bezpieczną zabawę ze smakiem adrenaliny pod okiem profesjonalnych instruktorów. W Parku Linowym, w oparciu o pobliską restaurację, można zorganizować urodziny, spotkania biznesowe lub imprezy integracyjne. Może on też stanowić doskonałą ofertę treningową dla specjalistycznych grup zawodowych – strażaków, policjantów, firm ochroniarskich itp. Cennik i wszelkie inne informacje można znaleźć na stronie www.parklinowy.konin.pl

is_dsc03861

Picture 1 of 14